Gracze Fortnite otrzymają skórkę Chrome Punk za darmo


FortniteMares 2022 wreszcie jest dostępny i dodał wiele nowych przedmiotów o tematyce Halloween, trybów gry i skórek, z których mogą korzystać gracze. Gracze długo czekali na to, co miało być ekscytującym doświadczeniem: zabijanie zombie na całej mapie i ucieczka przed nimi w mitologii Witch’s Broom.

Teraz, gdy aktualizacja jest już dostępna, przyniosła również kilka nowych kooperacji kosmetycznych, od Summer i Mr. Meeseeksa z Rick and Morty po Asha Williamsa z Evil Dead. Na wyspie mogą być również skórki ankietowe i koncepcyjne skórki royale.

Ale każdy znajdzie coś dla siebie w torbie smakołyków Fortnite dla graczy, którzy z jakiegoś powodu nie mogą kupić strojów w sklepie z przedmiotami. Podczas FortniteMares 2022 gracze mogą teraz otrzymać darmowe stroje i kosmetyki, jeśli wykonają określoną liczbę zadań. Oto wszystkie informacje, które musisz znać.

Fortnite mówi, że gracze otrzymają darmową skórkę Chrome Punk podczas FortniteMares 2022.

Epic Games dodało kilka nowych zadań Chrome Punk do plików gry w najnowszej aktualizacji Halloween. Jak już wspomnieliśmy, gracze będą musieli ukończyć trzy różne poziomy zadań, zanim otrzymają darmowy plecak Chromeseed, ekran wczytywania cmentarnego szaleństwa i strój Chrome Punk.

Oto lista wszystkich zadań i tego, co ci dają:

  • Gdy osiągniesz 10 poziom, pojawi się Chromeseed Backbling.
  • Zdobądź 25 poziomów konta: Pojawi się ekran ładowania Graveyard Rave.

Skórka Chrome Punk po 50 poziomach konta

Oznacza to, że gracze muszą wykonywać cotygodniowe, codzienne, kamienie milowe i specjalne misje FortniteMares 2022 z zakładki Quest, aby wyrównać swoje konta. Gracze powinni jednak pamiętać, że poziom ich konta różni się od poziomu XP. Mogą sprawdzić swój poziom XP, przechodząc do zakładki Kariera w menu gry.

Skórka Chrome Punk

Na razie nie ma daty zakończenia zadań, ale Epic może coś o tym powiedzieć w przyszłości. Chrome Punk został również dodany do mapy jako NPC i można go zobaczyć spacerującego po wyspie. W zakładce Postacie gra opisuje je w następujący sposób:

„Znalezienie sposobu na wygraną dzięki hakowaniu i rzeźbieniu. Chrome Punk jest znany jako jeden z pierwszych zespołów, które grały muzykę „gourd-core” w podziemiu. Jego brat Punk, z którym walczył, jest jedynym, który może dorównać jego postawie.

Podobna skórka o nazwie „Punk” była sprzedawana kilka lat temu w ItemShopie. Został zbudowany w sposób podobny do Chrome Punk i większość ludzi uważała, że ​​jest w najlepszym razie powyżej średniej. Ale większa prędkość zamachu jego kilofa z zestawu Bash Burner sprawiła, że ​​wydawało się, że trzeba zapłacić, aby wygrać, więc Epic to zmienił.

FortniteMares 2022 rozpoczyna się dzisiaj, a gracze będą mogli doświadczyć horroru na wyspie do 1 listopada do godziny 2 w nocy ET, kiedy to się skończy.Źródło : https://gamingideology.com/2022/10/22/fortnite-players-to-get-chrome-punk-skin-for-free/