Gracze Fortnite opłakują Smash Doom Deku, twierdząc, że zrujnowało to bieżący sezon

Nigdy nie zgadniesz, która umiejętność Fortnite powraca wraz z aktualizacją v26.10! Tak, Deku’s Smash powraca do gry, a współpraca z My Hero Academia nie zaskoczy fanów. Jednak ta legendarna broń nie jest jednomyślna wśród graczy, a niektórzy nawet uważają, że zrujnowała cały sezon.

Cios Deku: kontrowersyjna broń

Nie można zaprzeczyć, że ta zdolność inspirowana anime jest niezwykle potężna. Jednak w sezonie 4 dość łatwo jest go skontrować. Tak naprawdę Epic Games dodało także Ścianę Lodu Todoroki, która okazuje się doskonałą przeciwwagą dla tej umiejętności.

Jednak pomimo tych wad wielu graczy jest niezadowolonych z tej broni i chciałoby, aby została usunięta z gry.

Cios Deku: najbardziej kontrowersyjna broń w Fortnite

Epic Games po raz kolejny dodało Deku’s Smash do zrzutów zaopatrzenia Wszechmogącego. Te zrzuty zaopatrzenia okresowo wpadają do bezpiecznej strefy i zawierają dwa mityczne przedmioty z My Hero Academia. Pomimo Ściany Lodu, która jest bardzo skuteczna w walce z innym mitycznym obiektem, wielu graczy nadal narzeka.

Użytkownik Reddita, Little_Timmy_is_Back, uważa, że ​​Epic Games zrujnowało doskonały sezon tą legendarną pozycją.

„Ten sezon został uznany za najlepszy w tym rozdziale. Była wyjątkowo dobrze zrównoważona. Mobilność była dobra. Wybór broni był sprawiedliwy i zrównoważony. Nie było żadnych zbyt potężnych mitycznych przedmiotów, które mogłyby zrujnować grę. Więc dlaczego, Epic… dlaczego musisz niszczyć coś dobrego? Ten sezon nie potrzebował takich bzdur” – napisał użytkownik Reddita.

Użytkownik 64BitDragon zwraca uwagę, że Deku’s Smash opuści grę wraz z kolejną aktualizacją, co jest dla niego świetną wiadomością:

„Na szczęście. Według informacji o łatce wygląda na to, że zniknie w następnej aktualizacji.”

„Zawsze udaje im się wszystko zepsuć głupimi dodatkami” – pisze Fortnitesworstsniper, podczas gdy Drewskeet nazywa ten przedmiot szczególnie irytującym. Inny użytkownik Reddita, allhailzamasu94, oferuje proste rozwiązanie ulepszenia przedmiotu: „Trzeba go tylko poważnie osłabić”.

Wielu innych graczy Fortnite skarżyło się na ten przedmiot, a niektórzy nawet kpili z Epic Games za przywrócenie go. Biorąc jednak pod uwagę, że Fortnite ma ponad 500 milionów graczy, trudno powiedzieć, czego dokładnie chcą wszyscy ci gracze.

Deku’s Smash zostanie odsunięty na bok wraz z nadchodzącą aktualizacją v26.20, której premiera zaplanowana jest na 26 września. W międzyczasie gracze będą musieli nauczyć się używać Lodowej Ściany Todoroki i innych przedmiotów, aby mu przeciwdziałać.

Źródło: www.bing.com