Gracze Fortnite mogą wybrać, który przedmiot zostanie usunięty z sejfu w następnej kolejności


Po zbudowaniu kilku stacji wieżyczek na mapie, Fortnite gracze mają teraz kolejną okazję do wydania ciężko zarobionych sztabek złota jako społeczność, aby zdecydować, co dalej w grze. Tym razem gracze mają do wyboru jeden z dwóch przedmiotów: Szczelinę na wynos lub Wyrzutnię fali uderzeniowej. Aby wybrać, który z nich zostanie dodany jako następny, gracze będą musieli przekazać więcej sztabek złota niż strona przeciwna, aby przedmiot został ponownie dodany do gry.

Epic Games powiedziało, gdy rozpoczął się sezon 8, że fundusze datków na Turret Station będą towarzyszyć innym podobnym możliwościom przez resztę sezonu. W poście na blogu udostępnionym we wtorek, drugi z nich rozpoczął się od trwającej teraz bitwy Rift-To-Go vs. Shockwave Launcher. Oba te przedmioty zostały przedwcześnie wykryte w sklepie Fortnite w tym tygodniu, ale od tego czasu zostały usunięte, dopóki ludzie nie będą mogli głosować na jeden lub drugi.

„Wykopałem schematy nowych, potężnych narzędzi – i niektórych starych ulubionych – aby wzmocnić twój arsenał” Epic Games” Post na blogu Fortnite powiedział. „Jedynym problemem jest to, że nie mam funduszy na produkcję. Tutaj wchodzisz. Tablice darowizn są ustawiane w punktach POI, abyś mógł szympansować w barach, w kierunku którego przedmiotu chcesz zobaczyć jako przyszły łup. Pierwszy przedmiot, który trafi 100 % Finansowanych jest natychmiast odblokowane i gotowe do użycia.”

Dla tych, którzy nie pamiętają, przedmiot Szczelina na wynos to taki, który został dodany w 2018 roku. Pozwala graczom stworzyć Szczelinę w dowolnym miejscu, w którym można rzucać. Przejście przez tę szczelinę wystrzeliwuje graczy w niebo, aby mogli dowolnie je rozmieścić. Dla porównania, Wyrzutnia Fal Uderzeniowych wystrzeliwuje Granaty Uderzeniowe, które nie zadają obrażeń, ale przemieszczają trafionych przez nie ludzi.

Nie zostało jeszcze określone, jak długo te przedmioty będą usuwane ze skarbca po wyłonieniu zwycięzcy. Prawdopodobnie będą dostępne w puli łupów do końca sezonu, ale biorąc pod uwagę, że po raz pierwszy to się stało, nie można powiedzieć na pewno w tej chwili.

Chociaż obecny dysk Gold Bar jest pierwszym, który stawia przeciwko sobie dwa różne przedmioty, nie będzie ostatnim. Epic Games powiedziało, że „Nowe bezpośrednie kampanie rozpoczną się wraz z kontynuacją naszej walki z Cubes”, więc spodziewaj się, że zobaczymy ich więcej w przyszłości, gdy ta zostanie podjęta.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=16448BFEE9CD43A5AB6421924A2A9055&url=https%3A%2F%2Fcomicbook.com%2Fgaming%2Fnews%2Ffortnite-season-8-rift-to-go-shockwave-launcher-unvaulted%2F&c=7539800339032280351&mkt=fr-fr