Gracze Fortnite mają śmieszne skórki PUBG X Dragon Ball Super

Super wydarzenie PUBG X Dragon Ball: gracze Fortnite śmieszne skórki Goku i Vegety

Modele postaci Goku i Vegety oraz nowy styl gracza stały się przedmiotem masowych kpin ze strony graczy Fortnite po ujawnieniu ich w ramach wydarzenia PUBG X Dragon Ball Super.

PUBG

Pomimo tego, że PlayerUnknown’s Battlegrounds, czyli PUBG, wypuściło jako pierwsze, zawsze starało się dogonić popularność konkurencyjnego Fortnite i jego wielu crossoverów franczyzowych. Nie inaczej było w przypadku współpracy z Dragon Ball.

7 czerwca PUBG ogłosiło, że ponownie będzie współpracować z anime, włączając w to kilka nowych skórek Dragon Ball Super dla graczy.

Kontrowersje wokół skórek Fortnite

Jednak gracze Fortnite, którzy przez lata cieszyli się wieloma współpracami z Dragon Ball, szybko skrytykowali style skórek, porównując je w niepochlebny sposób.

W szczególności fani Fortnite wybrali zestawy skórek Future Trunks i Mai, których gracze PUBG mogą używać dla swoich postaci w grze. Te ostatnie znacząco różnią się od innych postaci Dragon Ball Super biorących udział w wydarzeniu, które były w pełni ubrane w tym stylu anime.

Reakcje graczy Fortnite i PUBG

Następnie posypały się komentarze pełne kalamburów od fanów Fortnite, a niektórzy z nich wykrzykiwali: „Po prostu zagraj w Fortnite, to *!@# wygląda strasznie brzydko” i dodali: „PUBG Trunks sprawia, że ​​Goku wygląda jak Fortnite w filmie o Brolym”.

Tymczasem niektórzy fani PUBG byli podekscytowani dołączeniem postaci Dragon Ball, która zawsze towarzyszyła Goku od samego początku, stwierdzając: „Bulma pokaże ludziom, dlaczego jest jedną z niewielu postaci z OG Dragon Ball, które potrafią coś zrobić! „.

Obecnie nie wiadomo, czy w ramach tej współpracy pojawi się nowy tryb gry podobny do poprzedniego wydarzenia PUBG X Dragon Ball Super, chociaż spodziewamy się, że wkrótce w przyszłości pojawi się więcej wiadomości.

Źródło: www.bing.com