Gracze Fortnite krytykują Deku’s Smash, twierdząc, że zrujnowało to bieżący sezon.

Zdolność Deku’s Smash powraca do Fortnite wraz z aktualizacją v26.10. Ta współpraca z My Hero Academia nie jest zaskakująca, ponieważ ostatnia aktualizacja przyniosła kolejną. Jednak ten mityczny przedmiot zawsze budził kontrowersje, a niektórzy gracze uważają nawet, że zrujnował cały sezon.

Uderzenie Deku, kontrowersyjny mityczny przedmiot

Nie ma wątpliwości, że zdolność inspirowana anime jest potężna, ale dość łatwo jest jej przeciwdziałać w sezonie 4. Rzeczywiście, Epic Games dodało także Ścianę Lodu Todoroki, która okazuje się być idealną kontracją dla Uderzenia Deku.

Pomimo tego środka zaradczego wielu graczy jest niezadowolonych z tego przedmiotu i chciałoby, aby został on szybko usunięty.

Rozczarowanie graczy

Firma Epic Games ponownie wprowadziła Deku’s Smash do zrzutów zaopatrzenia All Mighty. Te zrzuty zaopatrzenia okresowo wpadają do bezpiecznej strefy i zawierają mityczne przedmioty My Hero Academia. Mimo że Ściana Lodu stanowi doskonałą przeciwwagę dla innego mitycznego przedmiotu, wielu graczy wciąż narzeka.

Użytkownik Reddita o imieniu Little_Timmy_is_Back twierdzi, że Epic Games zrujnowało doskonały sezon tym legendarnym przedmiotem.

„Ten sezon został uznany za najlepszy w tym rozdziale. Była wyjątkowo dobrze zrównoważona. Mobilność była dobra. Wybór broni był sprawiedliwy i zrównoważony. Nie było zbyt potężnego mitycznego przedmiotu, który zrujnowałby grę. Więc dlaczego Epic… dlaczego musisz niszczyć tak dobrą rzecz? Ten sezon nie potrzebował tych bzdur” – napisał użytkownik Reddita.

64BitDragon zwraca uwagę, że Deku’s Smash opuści grę wraz z następną aktualizacją, co jest dla nich świetną wiadomością: „Dzięki Bogu. Według informacji o łatce wygląda na to, że zostanie ona opuszczona w następnej aktualizacji. »

„Zawsze udaje im się to zepsuć głupim dodatkiem” – napisał Fortnitesworstsniper, podczas gdy Drewskeet nazwał ten przedmiot niezwykle irytującym. Inny użytkownik Reddita, allhailzamasu94, ma proste rozwiązanie, które ulepszyłoby przedmiot: „Trzeba go tylko poważnie osłabić”. »

Wielu innych graczy Fortnite skarżyło się na ten przedmiot, a niektórzy nawet kpili z Epic Games za przywrócenie go. Biorąc jednak pod uwagę, że Fortnite ma ponad 500 milionów graczy, ciężko powiedzieć, czego dokładnie wszyscy oczekują.

Deku’s Smash zostanie usunięty z gry w aktualizacji v26.20, której premiera zaplanowana jest na 26 września. W międzyczasie gracze będą musieli nauczyć się używać Lodowej Ściany Todoroki i innych przedmiotów, aby mu przeciwdziałać.

Źródło: www.bing.com