Gracze Fortnite krytykują Deku’s Smash, twierdząc, że zrujnowało to bieżący sezon

Atak Smash Deku powraca do Fortnite z aktualizacją v26.10. Ta nowa współpraca z My Hero Academia nikogo nie dziwi. Mityczny przedmiot zawsze budził kontrowersje, a niektórzy gracze uważają nawet, że zrujnował cały sezon.

Deku’s Smash, kontrowersyjny przedmiot w Fortnite

Nie można zaprzeczyć, że zdolność anime jest potężna, ale w sezonie 4 dość łatwo jest jej skontrować. Oprócz Deku’s Smash, Epic Games dodało także Ice Wall Todoroki, która okazuje się być idealną kontrą.

Mimo to wielu graczy jest niezadowolonych z przedmiotu i chce, aby został on wkrótce usunięty.

Niezadowoleni gracze i proponowane rozwiązania

Firma Epic Games po raz kolejny dodała Uderzenie Deku do zrzutów zaopatrzenia All Mighty. Zrzuty te pojawiają się okresowo w bezpiecznej strefie i zawierają oba mityczne przedmioty My Hero Academia. Mimo że Ściana Lodu stanowi doskonałą przeciwwagę dla innego mitycznego przedmiotu, wielu graczy wciąż narzeka.

Użytkownik Reddita o imieniu Little_Timmy_is_Back uważa, że ​​Epic Games zepsuło doskonały sezon grą Mythic.

„Ten sezon został uznany za najlepszy w tym rozdziale. Była niezwykle zrównoważona. Mobilność była dobra. Pula broni była sprawiedliwa i zrównoważona. Nie było żadnych zbyt potężnych mitycznych przedmiotów, które zrujnowałyby grę. Więc dlaczego Epic… dlaczego musisz niszczyć coś dobrego? Ten sezon nie potrzebował tych bzdur” – napisał użytkownik Reddita.

64BitDragon zauważył, że Deku’s Smash opuści grę wraz z następną aktualizacją, co jest dla nich świetną wiadomością: „Dzięki Bogu. Według informacji o łatce wygląda na to, że zostanie ona opuszczona w następnej aktualizacji.

„Zawsze udaje im się wszystko zepsuć głupim dodatkiem” – napisał Fortnitesworstsniper, podczas gdy Drewskeet nazwał ten przedmiot niezwykle irytującym. Inny użytkownik Reddita, allhailzamasu94, ma proste rozwiązanie, które ulepszyłoby przedmiot: „Trzeba go tylko poważnie osłabić”.

Wielu innych graczy Fortnite skarżyło się na ten przedmiot, a niektórzy nawet kpili z Epic Games za przywrócenie go. Biorąc jednak pod uwagę, że Fortnite ma ponad 500 milionów graczy, ciężko powiedzieć, czego dokładnie wszyscy chcą.

Nieuchronne odejście Deku’s Smash

Deku’s Smash zostanie wycofany wraz z aktualizacją v26.20, która prawdopodobnie zostanie wydana 26 września. W międzyczasie gracze będą musieli nauczyć się używać Lodowej Ściany Todoroki i innych przedmiotów, aby mu przeciwdziałać.

Źródło: www.bing.com