Gracze Fortnite krytykują Deku’s Smash, twierdząc, że zrujnowało to bieżący sezon.

Słynny specjalny ruch Deku powraca do Fortnite wraz z aktualizacją v26.10. Ta współpraca z My Hero Academia nie jest zaskakująca, biorąc pod uwagę, że ostatnia aktualizacja wniosła także nowe elementy z tej serii. Jednak to specjalne posunięcie zawsze budziło kontrowersje, a niektórzy gracze uważają nawet, że zrujnowało cały sezon.

Deku’s Smash, najbardziej kontrowersyjny przedmiot w Fortnite

Epic Games po raz kolejny dodało Deku’s Smash do zrzutów zaopatrzenia All Mighty. Te zrzuty zaopatrzenia okresowo wpadają do bezpiecznej strefy i oba zawierają mityczne przedmioty My Hero Academia. Chociaż Lodowa Ściana Todorokiego jest doskonałą przeciwwagą dla innego mitycznego przedmiotu, wielu graczy wciąż narzeka.

Gracz Reddit Little_Timmy_is_Back uważa, że ​​Epic Games zrujnowało doskonały sezon tym mitycznym przedmiotem: „Ten sezon został uznany za najlepszy w tym rozdziale. Była wyjątkowo dobrze zrównoważona. Mobilność była dobra. Wybór broni był sprawiedliwy i zrównoważony. Nie było żadnych zbyt potężnych mitycznych przedmiotów, które mogłyby zrujnować grę. Więc dlaczego Epic… dlaczego musisz niszczyć tak piękną rzecz? Ten sezon nie potrzebował tych bzdur” – napisał gracz Reddita.

64BitDragon zwrócił uwagę, że Deku’s Smash opuści grę wraz z następną aktualizacją, co jest dla nich świetną wiadomością: „Dzięki Bogu. Według informacji o łatce wygląda na to, że zniknie wraz z następną aktualizacją. »

Inni gracze Fortnite narzekali na ten przedmiot, a niektórzy nawet kpili z Epic Games za przywrócenie go. Biorąc jednak pod uwagę, że Fortnite ma ponad 500 milionów graczy, ciężko powiedzieć, czego dokładnie wszyscy chcą. Gracze będą musieli nauczyć się korzystać z lodowej ściany Todorokiego i innych przedmiotów, aby mu przeciwdziałać, czekając na aktualizację v26.20, której premiera zaplanowana jest na 26 września.

Źródło: www.bing.com