Gracze Fortnite kpią z dziwnego błędu, który sprawia, że ​​wszystkie skórki uśmiechają się na stałe

Sprawdź nowe animacje postaci w Fortnite!

Postacie z Fortnite są znane ze swojej zabawnej i dziwacznej mimiki. Każda skórka w Fortnite ma wyraz twarzy pasujący do jej osobowości. Jednak po najnowszej aktualizacji gracze odkryli, że wszystkie postacie zdawały się uśmiechać, nawet jeśli nie było w nich żadnych emocji.

Przed aktualizacją Fortnite 28.20 w lobby wczytywania gry można było zobaczyć wyraz twarzy postaci, jednak po aktualizacji gracze zauważyli, że prawie każda postać w grze uśmiechała się. Ta zmiana wywołała różne reakcje graczy.

Różne reakcje graczy

Na Reddicie gracz „VicVegas85” zauważył, że postać Teef uśmiechała się szeroko po aktualizacji Fortnite 28.20. Według niego ta zmiana sprawiła, że ​​skórka stała się mniej atrakcyjna, ponieważ gracze nie mogli już widzieć zębów Teefa.

Niektórzy gracze żartowali z tej sytuacji, sugerując, że ten uśmiech mógł być spowodowany pracą dentystyczną postaci Teefa. Inni spekulowali, że Epic próbował uczynić wszystkie skórki Fortnite bardziej „przyjaznymi Disneyowi” w związku z niedawną współpracą pomiędzy Disneyem i Epic Games.

Niektórzy gracze komentowali, że jest to irytujący błąd, inni żartowali, że pokazuje, ile wysiłku twórcy włożyli w grę Fortnite. Jeśli jednak okaże się, że jest to błąd, Epic Games z pewnością wkrótce go naprawi.

Co Epic Games planuje naprawić ten błąd?

Jeśli ten powszechny uśmiech na skórkach Fortnite jest rzeczywiście błędem, Epic Games z pewnością postara się go naprawić w przyszłej aktualizacji. Aby uzyskać więcej informacji na temat gry, zapoznaj się z najlepszymi ustawieniami dla Fortnite na PC i tym, jak zdobyć McLarena 765LT w grze.

Źródło: www.charlieintel.com