Gracze Fortnite dyskutują o najbardziej bezużytecznych przedmiotach w grze


„Jaki jest najbardziej bezużyteczny przedmiot w Fortnite w historii?”


Gracze popularnego Battle Royale Fortnite dyskutowali, które przedmioty w grze są najbardziej bezużyteczne, wywołując różnego rodzaju ożywione dyskusje i debaty. Chociaż do tej pory wspomniano o kilku rzeczach, w szczególności kilka różnych pozycji już okazało się jednymi z najbardziej bezsensownych.


Rozmowa toczy się na popularnym portalu społecznościowym Reddit. „Jaki jest najbardziej bezużyteczny przedmiot w Fortnite w historii? Pójdę pierwszy” – zauważył użytkownik znany jako myMcLarenP1, publikując zdjęcie The Cash.

POWIĄZANE: Gracze Fortnite twierdzą, że Smash Deku jest obezwładniony i może wywołać epilepsję

„Pamiętam istnienie The Cash” — powiedział użytkownik o nazwie Duckyboi10 w odpowiedzi na pytanie. „Ale co dokładnie robił poza tym, że tam był?” Spowodowało to odpowiedź innego użytkownika znanego jako PMMeUnwantedGiftCard, który zauważył, że „nie zrobiło to absolutnie nic, było po prostu po to, abyś poczuł się, jakbyś grał w Borderlands, ponieważ Rift Zone zregenerował tarcze, dał każdemu efekt cieniowania komórek i otwieranie czegokolwiek za gotówkę wychodzić tak, jak w grach”.

WIDEO DNIA GRACZÓW

Inne odpowiedzi na to szczególnie palące pytanie dotyczyły pewnych niespodzianek, na przykład pojazdów z bagażnikiem. „Przeklinałem Epic, gdy chichotałem za każdym razem, gdy zostałem oszukany przez but” – zauważył użytkownik przechodzący przez JRocFuhsYoBih. „Myślałem, że to zabawny dodatek do gry”. Użytkownik o nazwie PatriarchalTaxi wyjaśnił następnie, w jaki sposób „jest tak, że gra wygląda tak, jakby miała więcej pojazdów niż w rzeczywistości. Zasadniczo nie wszystkie pojazdy nadają się do użytku. Niektóre są tylko częścią scenerii. To powiedziawszy, myślę, że byłoby wspaniale, gdyby przyszła aktualizacja zawierała klucz zaciskowy, który umożliwia zwolnienie zaciśniętego pojazdu.

Jest to następstwem wiadomości, że Kai Cenat otrzyma własny turniej. „Fortnite pozwala nam prowadzić własny turniej, kiedy przyszli do mnie i powiedzieli„ joł, chcesz ten turniej razem? W porządku, spoko, ogień” – powiedział streamer, zauważając, że wydarzenie „będzie ogniem, to będzie ogień”.

DALEJ: Wszystkie moje nadzieje i marzenia dotyczące szkarłatnej i fioletowej ery Pokemon TCGŹródło : https://www.thegamer.com/fortnite-players-discussing-most-useless-items/