Gracze Fortnite chcą usunięcia niszczycielskiego ruchu Deku

Fortnite, popularna gra typu Battle Royale, jest często krytykowana przez fanów za balans broni i przedmiotów. Rzeczywiście, za każdym razem, gdy pojawia się nowy obiekt, często konieczne jest jego ponowne zrównoważenie wkrótce po jego wystrzeleniu. Sytuacja ta powtarza się systematycznie we wszystkich kategoriach obiektów w grze.

Kontrowersyjny powrót Deku Smash

Deku Smash, powstały we współpracy z My Hero Academia i podobny do fali Kamehameha z Dragon Ball, to jeden z najpotężniejszych przedmiotów w Fortnite. Potrafi z łatwością eliminować graczy i struktury, co nie każdemu graczowi się podoba.

Gracze szybko wyrażają swoje niezadowolenie i żądają usunięcia przedmiotu z gry. Mimo że przedmiot jest bardzo potężny, jego użycie naraża użytkownika na ataki przez kilka sekund, zanim uruchomi się atak obszarowy. Mimo to coraz więcej niezadowolonych graczy nawołuje do jego usunięcia.

Uderzenie Deku pojawia się ponownie i jest spójne z najnowszą umiejętnością My Hero Academia, Ścianą Lodu Todoroki, która tworzy ścianę lodu mogącą chronić drużynę. Jednak to nie wystarczy, aby złagodzić niektóre frustracje.

Reakcje fanów

Reakcje fanów na powrót Deku Smash w Fortnite są mieszane. Niektórzy wyrażają rozczarowanie, że gra szybko urozmaica się o nowe przedmioty, inni zaś wolą poczekać i zobaczyć, jak rozwinie się ta sytuacja.

Powtarzający się powrót Deku Smash nie jest jednomyślny wśród graczy. Niektórzy mówią, że meta gry jest obecnie fajna z podstawowymi przedmiotami, ale dodanie tego przedmiotu psuje wrażenia z gry.

Dlatego też najnowszy powrót Deku Smash budzi gorące kontrowersje, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Należy jednak zaznaczyć, że stosunkowo łatwo jest uniknąć tego niszczycielskiego ataku, przesuwając się na boki.

Źródło: www.ggrecon.com