Gracz z Mistrzostw Świata otrzymuje konfigurację gry wysłaną do Kataru na Fortnite


Zdjęcie artykułu zatytułowanego Gracz z mistrzostw świata zostaje wysłany do Kataru, aby mógł grać w Fortnite

Zdjęcie: Mike’a Hewitta (Obrazy Getty’ego)

Bramkarz reprezentacji Anglii, Jordan Pickford, jak dotąd zanotował kilka przydatnych interwencji obronnych na tym mundialu, ale między czekaniem na dużą część meczu, a potem mając dni między meczami, jest dużo wolnego czasu do wypełnienia. Co należycie zrobił, wysyłając ogromną konfigurację do gier z domu.

Pickford, który gra w swojej klubowej piłce nożnej dla Evertonu, ujawnił potężny ruch w ramach poniższego wywiadu promocyjnego, który trwa ponad 20 minut, ale który ustawiłem na automatyczne odtwarzanie w odpowiednim momencie:

Pickford Chats GK Union, konfiguracje gier i zespoły marzeń golfowych ?⛳️ | Odc.20 | Legowisko lwów z jedzeniem M&S

Wydaje się, że facet naprawdę lubi grać Fortnite, a wcześniej zabierał ze sobą laptopy do gier, gdy pełnił służbę krajową, aby mógł grać w dni wolne. Ale przełączanie się między tymi ciasnymi przestrzeniami a jego regularną konfiguracją okazało się zbyt trudne dla zdobywcy Złotej Rękawicy Euro 2021, więc dla Kataru po prostu pomyślał, pieprzyć to, i wysłał coś cięższego.

Zdjęcie artykułu zatytułowanego Gracz z mistrzostw świata zostaje wysłany do Kataru, aby mógł grać w Fortnite

Zrzut ekranu: Youtube

Pojemnik z monogramem, w którym przybył, jest rzeczywiście „odpowiednim zestawem. Wewnątrz to wciąż laptop, ale z niestandardowym, pełnowymiarowym ekran w zestawie, tak, aby wrażenia wizualne na drodze odpowiadały temu, do czego był przyzwyczajony w domu.

Jeśli chodzi o Fortnite, to nie tylko gra Pickforda; jak mówi powyżej, to jest coś, w co gra z chłopakami, a cztery lata temu na ostatnich Mistrzostwach Świata z reprezentacją Anglii byli słynni, absolutnie uzależnieni od tego:

Oprócz natchnionych uroczystości, angielscy gracze bardzo chętnie opowiadali o swoich własnych eskapadach w Fortnite w obozie. Nie jest niespodzianką, że młodzi ludzie z zespołu, Marcus Rashford i Alli, grają religijnie, lub że młodzi duchem Raheem Sterling i Lingard logują się do bestsellera Epic Games, ale prawdziwym odkryciem był gwiazdorski napastnik Kane.

Według doniesień Kane, a raczej „hkane23”, rozegrał zdumiewające 110 meczów podczas pobytu w Rosji, a tuż za nim plasuje się kolega z drużyny Tottenhamu (i najwyraźniej Fortnite), Alli, znany również jako „Delstroyer14”, który grał 82 razy. Para wcześniej transmitowała swoje mecze na żywo, w tym jeden przeciwko obrońcy i koledze z drużyny Harry’emu Maguire’owi.

To jest rok 2022, a Mistrzostwa Świata trwają (przynajmniej w niektórych krajach) przez prawie miesiąc, więc daleko mu do jedynej osoby, która tam gra Fortnite w jego przerwie. Ale z pewnością jest jedynym, który „po prostu próbuje uzyskać najlepsze ramki, stara się uzyskać przewagę” z monogramem, pancerną obudową komputera.

Wspaniale jest też widzieć, że od czasu przejścia na laptopa PC ma więcej szczęścia ze swoim zasilaczem.Źródło : https://kotaku.com/world-cup-2022-qatar-jordan-pickford-england-fortnite-1849862372