Gracz staje się wirusowy, tworząc zaimprowizowaną toaletę, aby nie przegapić Fortnite.

Fan Fortnite wykorzystał swoją pomysłowość do zbudowania prowizorycznej toalety, aby nie przegapić ani sekundy gry. Bardzo nieodpowiednie dla poważnych graczy. I wygląda na to, że gracz Fortnite znalazł rozwiązanie tego problemu za pomocą czegoś, co nazywa się „The Fortnite Battle Bucket”.

Wiadro bojowe Fortnite

„W ten sposób mogę grać w Fortnite tak długo bez chodzenia do łazienki”, mówi gracz w usuniętym teraz wirusowym TikToku. „Wiadro bitewne Fortnite”, dla tych, którzy się zastanawiają, to składane krzesło z otworem pośrodku i wiadrem pod spodem. Do wiadra przymocowana jest również plastikowa rurka, która dociera do siedziska. „Ma dwa otwory” — wyjaśnia gracz. „Jeden na siku, drugi na kupę. »

Wynalazek spotkał się z mieszanymi reakcjami w Internecie, a wielu zachorowało. „Mój Boże, to obrzydliwy sprzęt” – czytamy w jednym z komentarzy. Repost wideo na Twitterze obejrzano ponad 2,9 miliona razy i jest opatrzony podpisem „Wyobraź sobie zapach”. Szczerze mówiąc, wolałbym nie. „Gdzie jest papier toaletowy?” zapytał inny. Z drugiej strony niektórzy gracze byli pod wrażeniem tego oszczędzającego czas dzieła. „Graj mądrzej, a nie mocniej” – napisał jeden z komentatorów. Inny dodał: „Uwielbiam poświęcenie”.

Podczas gdy większość ludzi uważa krzesło za dość zabawne, inni ostrzegają, że to nie żart.

uzależnienie od hazardu

„Nie sądzę, że powinniśmy się śmiać, ta osoba może cierpieć na uzależnienie od hazardu” – napisał jeden z użytkowników. Uzależnienie od hazardu jest powszechnie rozpoznawanym zaburzeniem, a Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) oficjalnie sklasyfikowała je jako chorobę w 2019 r. WHO definiuje uzależnienie jako „charakteryzujące się upośledzoną kontrolą nad hazardem, zwiększonym priorytetem hazardu nad innymi codziennymi czynnościami oraz kontynuacji lub eskalacji hazardu”. Według WHO około trzech do czterech procent graczy to uzależnieni, czyli około 60 milionów ludzi na całym świecie.

Kiedy gra została wydana po raz pierwszy, doradca ds. uzależnień Steve Pope rozmawiał z 9News o niebezpieczeństwach związanych z uzależnieniem od Fortnite u dzieci w wieku ośmiu lat. „Pracuję w tej dziedzinie od trzech dekad i nigdy nie widziałem czegoś podobnego, jak powszechne i potencjalnie szkodliwe jest” – powiedział.

Źródło: www.ladbible.com