Gracz Lego odtwarza wyścig ścigaczy z Gwiezdnych Wojen w Fortnite

Jeden ze szczególnie utalentowanych graczy Fortnite zbudował tor wyścigowy kapsuł Star Wars: The Phantom Menace z klocków Lego w grze, a Lando Calrissian przejął kontrolę, aby pochwalić się torem Tatooine. Dextero wspomniał niedawno w mediach społecznościowych o rekreacji związanej z wyścigami kapsułami, ale tak naprawdę za projektem Lego Fortnite i Star Wars stoi użytkownik Reddita, AoP_Paynekillers. W zeszłym miesiącu powiedzieli, że „celem jest pozostać w słupach i nie dotykać gejzerów” podczas poruszania się po torze. Oprócz toru znajdują się tu trybuny i budka komentatorska.

Do Fortnite dotarł fragment z Gwiezdnych Wojen

W zeszłym miesiącu część Gwiezdnych Wojen pojawiła się w Fortnite podczas wielkiego wydarzenia 4 maja. Pozwoliło to Calrissianowi po raz pierwszy pojawić się w grze, obok Luke’a Skywalkera na Dagobah (oba posiadają wersje Lego). Podczas gdy dorosły Anakin Skywalker jest w Fortnite, nie ma skórki Młodej Ani, dlatego nie mógł pilotować kapsuły wyścigowej. Lego Fortnite oficjalnie wprowadziło do gry pojazdy podczas marcowej aktualizacji, umożliwiając graczom tworzenie własnych gier Lego. Gra została dodana do Fortnite wraz z Rocket Racing i Fortnite Festival w grudniu.

Filmowe inspiracje dla gier

To nie pierwszy raz, kiedy ktoś wykorzystał klasyczny film jako inspirację w grze. Na początku tego roku gracz Lego Fortnite odtworzył Fortecę Helma z Władcy Pierścieni: Dwie Wieże. Aby dowiedzieć się więcej o skórkach i nagrodach z Sezonu 3 Fortnite Battle Pass Rozdział 5, zapoznaj się z resztą artykułu.

Źródło: www.bing.com