Gracz LEGO Fortnite tworzy działającą rakietę Starship

Entuzjasta LEGO Fortnite tworzy działającą replikę LEGO rakiety Starship firmy SpaceX

Po stworzeniu prawdziwej katapulty gracz LEGO Fortnite tworzy teraz działającą replikę rakiety statku kosmicznego? Kreatywność nie zna granic, ale to dobrze. To nie tylko statek kosmiczny, ale replika rakiety Starship firmy SpaceX. Nie tylko szybuje w powietrzu, ale także oddziela podłogę. Ktoś stworzył replikę LEGO rakiety Starship na subreddicie LEGO Fortnite.

Użytkownik „YaBoiSpunky” na Reddicie pochwalił się niedawno stworzoną przez siebie repliką rakiety Starship, włączając film przedstawiający działający statek kosmiczny i pokazujący, jak w rzeczywistości zachodzi zatapianie się i separacja scen. Siedzą na rakiecie, która zaczyna wznosić się w niebo, pozostawiając własną małą platformę startową. Jeden z ich znajomych nagrywa wideo z daleka, chociaż początkowo myślałem, że jest odwrotnie. Następnie szybko zauważysz separację pięter, tak jak w prawdziwym życiu. Jak ktokolwiek może w ogóle tworzyć takie rzeczy?

W odpowiedziach ludzie zastanawiali się nad tym samym. W jednej z odpowiedzi zapytano, w jaki sposób udało im się ponownie włączyć silniki bez przełącznika. Użytkownik odpowiedział, że tak naprawdę w rakiecie włączał przełącznik aktywacyjny za każdym razem, gdy silniki się wyłączały. Inna odpowiedź brzmiała, że ​​mają nadzieję, że Epic Games podniesie maksymalną wysokość gry. Może wtedy więcej graczy mogłoby faktycznie osiągnąć wysokość bliższą kosmosu! Poza tym fakt, że komukolwiek udało się tego dokonać, jest fenomenalny. Co tydzień mam wrażenie, że ktoś o nieskończonej kreatywności buduje coś wspanialszego. Co będzie dalej, samolot? No cóż, ktoś w końcu stworzył latającą maszynę, która działa, dla pewności nawet sam ją zrobiłem. Przeczytaj nasz poradnik, jak stworzyć taki egzemplarz dla siebie!

Źródło: www.bing.com