Gracz Lego Fortnite popełnia fatalny błąd

Budowa Lego Fortnite zamienia się w koszmar

Każdy fan gier budowlanych zna ryzyko związane z tym hobby, a wiele historii o niesamowitych konstrukcjach kończy się nagle z powodu błędu. Cóż, może pocieszająca jest świadomość, że to samo może się zdarzyć w Lego Fortnite – jak odkrył jeden pechowy gracz.

Spektakularna porażka

Na subreddicie Lego Fortnite użytkownik o imieniu BlazexStorm udostępnił film pokazujący, jak mały błąd w spektakularny sposób kosztował go całą wioskę. Kiedy on i jego zespół budowali drugie piętro na szczycie istniejącej wioski na dziesiątym poziomie, ukończyli już warstwę, która obejmowała dużą część mapy i znajdowała się na szczycie kilku budynków. Jednak w związku z wykańczaniem dachu postanowili przenieść klatkę schodową. Niestety okazało się, że ta klatka schodowa podpierała całą konstrukcję, powodując w spektakularny sposób zawalenie się dachu na budynki poniżej.

Film pokazuje moment, w którym BlazexStorm zdaje sobie sprawę, co się dzieje, a następnie odchodzi i patrzy z niedowierzaniem, jak cała konstrukcja się wali. Słowo wypowiedziane na końcu filmu w dużym stopniu podsumowuje, jak byśmy się czuli, gdybyśmy właśnie patrzyli, jak godziny pracy kończą się w ten sposób.

Reakcje w Internecie

Reakcje na wideo są oczywiście podzielone między współczucie i ledwo powstrzymujący się śmiech z powodu tej serii niefortunnych wydarzeń. „Przepraszam, ale to jeden z najzabawniejszych filmów o Lego Fortnite, jakie kiedykolwiek widziałem. Pokazałam to moim dzieciom, były zachwycone przez cały czas! » powiedział Sosnowy Banan. „Cholera, oglądanie tego jest bolesne” – dodaje Jameswonglife. Niektórym imponuje także fizyka gry, która pozwala na takie sceny zniszczenia. „Fizyka gry jest zdecydowanie problematyczna” – powiedział Leenol. „I choć to smutne, wygląda okropnie, lol. »

Miejmy nadzieję, że w przyszłości BlazexStorm będzie bardziej ostrożny przy usuwaniu bloków. Jeśli jednak potrzebujesz pomocy w szybkiej odbudowie, zapoznaj się z naszym przewodnikiem LEGO Fortnite — Jak szybko zdobyć deski. Alternatywnie, warto zapoznać się z naszym przewodnikiem po limicie budowy w LEGO Fortnite – co to jest i jak go uniknąć?

Źródło: www.videogamer.com