Gracz Fortnite osiąga poziom 950 w rozdziale 2, sezon 8, przeciwstawia się wszelkim przeciwnościom


Ten sezon w Fortnite był dla wielu graczy trochę grindem. Trudno było dostać się do poziomów wymaganych do odblokowania wielu nagród za przepustkę bitewną, na przykład najwyższej skórki Carnage.

Trudność tego procesu zaowocowała mnóstwem wzmocnień XP i aktualizacji z Fortnite, aby spróbować trochę złagodzić walkę. Mimo to dla przynajmniej jednego gracza awansowanie nie stanowiło żadnego problemu.

W rzeczywistości ten gracz poszedł tam, gdzie większość graczy nie poszła wcześniej. Poziom, który osiągnął ten gracz, jest absurdalny i na tym się nie zatrzymuje.


Gracz Fortnite osiąga poziom 950, dąży do poziomu 1000

YT Rages Revenge przeciwstawił się wszelkim przeciwnościom i awansował w niespotykanym dotąd tempie. Rozdział 2 Sezon 8 rozpoczął się 13 września, czyli zaledwie 44 dni temu. Oznacza to, że awansowali prawie 22 razy dziennie, co jest po prostu niesamowite.

Sezon jest dopiero w połowie, a YT Rages Revenge zbliża się do poziomu 1000. Wydawałoby się to nieprawdopodobne, ale w tym momencie jest bardzo prawdopodobne, że tam dotrą.

Nikt nie jest do końca pewien, co się stanie, gdy gracz Fortnite osiągnie 1000 poziom. Może to trwać w nieskończoność, ale to nie będzie jasne, dopóki ktoś, najprawdopodobniej YT Rages Revenge, nie dotrze tam i się o tym nie dowie.

Większość graczy miała trudności z awansowaniem w tempie, w jakim zwykle to robią.  (Obraz za pośrednictwem Epic Games)
Większość graczy miała trudności z awansowaniem w tempie, w jakim zwykle to robią. (Obraz za pośrednictwem Epic Games)

Wyczyny YT Rages Revenge spowodowały, że inni gracze opłakiwali grind XP, którego doświadczyli w tym sezonie. To był długi grind dla wielu graczy. Niezależnie od tego, czy im się uda, czy już dotarli do najwyższego poziomu, nie są tam, gdzie zwykle są w tym momencie sezonu.


Poziom 1000 jest naprawdę niesamowitym wyczynem i prawdopodobnie trafi do księgi rekordów, jeśli Fortnite będzie przechowywać tego rodzaju zapisy. Robienie tego w sezonie, w którym tak wielu miało problemy z zdobywaniem PD, robi jeszcze większe wrażenie.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=C56E0B11BE114592B53358B70061053E&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Ffortnite%2Fnews-fortnite-player-reaches-level-950-chapter-2-season-8-defies-odds&c=7510604430960814932&mkt=fr-fr