Gracz Fortnite odtwarza mapę dostaw z Modern Warfare 2 w trybie pierwszej osoby


Utalentowany gracz grający w przebojową grę Battle Royale firmy Epic buduje oszałamiające odtworzenie mapy Dostawy z Modern Warfare 2 w trybie kreatywnym Fortnite.


Jeden gracz Epic Games Fortnite wykorzystał funkcję trybu kreatywnego darmowej strzelanki, aby złożyć hołd Call of Duty: Modern Warfare 2, składając imponującą rekonstrukcję kultowej mapy Dostawy z tej gry w pierwszej osobie. Podczas gdy oficjalne crossovery z innymi właściwościami stały się w tym momencie częścią DNA tytułu Battle Royale, takie jak niedawno wydany Fortnite I Smocza kula crossover, ten stworzony przez fanów miks może być jednym z najbardziej ekscytujących.

GRACZOWY WIDEO DNIA

Debiutująca pod koniec 2018 r. FortniteTryb kreatywny pozwala graczom projektować prywatne światy gier, które następnie można udostępniać innym. Wyposażony w solidny zestaw narzędzi, który pozwala graczom wybierać spośród szerokiej gamy struktur i przedmiotów, które można umieścić na mapie, tryb kreatywny pozwolił Fortnite graczom do projektowania wszelkiego rodzaju imponujących niestandardowych map i unikalnych minigier. Jeśli pojawią się ostatnie plotki o trybie pierwszoosobowym Fortnite okaże się poprawna, wydaje się prawdopodobne, że w trybie kreatywnym wkrótce pojawi się powódź nowych map wykorzystujących długo oczekiwaną zmianę perspektywy.

POWIĄZANE: Cotygodniowe zadania Fortnite nie wygasają już po tygodniu

W serii zrzutów ekranu opublikowanych na subreddicie r/ModernWarfareII użytkownik Avesta49 podzielił się swoją opinią na temat Call of Duty: Modern Warfare 2Nowa mapa dostawy firmy w Fortnite Tryb kreatywny. Zrzuty ekranu, zrobione z perspektywy pierwszej osoby, pokazują imponujący poziom szczegółowości w stworzonym przez fanów świecie, z kontenerami ładunkowymi ułożonymi wysoko na pokładzie zniszczonego przez sztorm statku, tworząc serię niebezpiecznych wąskich gardeł, które są natychmiast znajome. Nowoczesna wojna 2 gracze. Pomimo FortniteW typowo kolorowym i kreskówkowym podniebieniu kolorystycznym, odtworzenie kultowej mapy zawiera bardziej stonowane odcienie, które doskonale imitują mroczny, wilgotny wygląd oryginalnego poziomu.

Fani obu serii byli pod wrażeniem połączenia dwóch popularnych strzelanek, a jeden z Redditor stwierdził, że zrzuty ekranu kuszą ich do ponownej instalacji Fortnite Ponownie. Szukam pomocy dla graczy, którzy chcieli spróbować Fortnitetryb pierwszoosobowy, mimo że nie został jeszcze oficjalnie zaimplementowany w trybie Battle Royale, w innym komentarzu zauważono, że włączenie kamery pierwszoosobowej w trybie Save The World, a następnie przejście do Battle Royale umożliwi wciąż wadliwą zmianę perspektywy. Wyraźnie kochając oglądać dwie największe gry na rynku połączone w tak imponujący sposób, jeden z komentatorów zdecydowanie stwierdził, że „Pierwsza osoba / Fortnite bez kompilacji zmieni grę”.

Ta kreatywna mieszanka dwóch najpopularniejszych strzelanek sieciowych z pewnością zachwyci fanów obu gier i będzie kuszącym spojrzeniem na rodzaje wrażeń, jakie mogą czekać graczy, jeśli Epic Games doda oficjalne wsparcie dla trybu pierwszoosobowego w Fortnite. I w przeciwieństwie do całkowicie przerażającego Junji Ito Fortnite Zawartość trybu kreatywnego, ta mapa nie pozwoli graczom spać przy włączonym świetle.

Fortnite jest dostępna na urządzenia mobilne, PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: Isaac Clarke w wersji Fortnite pożycza element z mniej znanej gry Dead Space

źródło: redditŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63e02dfdcd584a79bf9769c8f7a6ccc6&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Ffortnite-creative-mode-modern-warfare-2-shipment-first-person%2F&c=9394972560807874866&mkt=fr-fr