Zadłużenie w V-dolcach blokuje darmowe przedmioty w Fortnite

Gracz Fortnite zostaje upieczony za zadłużenie w V-dolcach

Użytkownik Fortnite, który nie może odblokować darmowych przedmiotów, ponieważ ma ujemną walutę w grze, zostaje upieczony za zadłużenie w V-dolcach. V-dolce służą jako waluta w grze Fortnite, którą gracze mogą kupować za prawdziwe pieniądze. Na przykład 8 USD zapewni dostęp netto do 1000 V-dolców. Waluta działa w trybach Battle Royale i kreatywnym Fortnite, umożliwiając zakup nowych przepustek bojowych, a także elementów dostosowywania, takich jak emotki, stroje i szybowce.

Dług Fortnite zablokuje dostęp do niektórych bezpłatnych ofert

Zdobywanie lub odblokowywanie gratisów to kolejny sposób uzyskiwania dostępu do różnych przedmiotów. Jednak jedna osoba niedawno dowiedziała się, że dług Fortnite zablokuje ci dostęp do niektórych bezpłatnych ofert. Gracz Fortnite upieczony za narastający dług V-dolców „Jestem zbyt spłukany, by kupować darmowe przedmioty”, przeczytaj podpis posta Reddit od użytkownika o imieniu Goudafr. Klip wideo towarzyszący postowi pokazuje gracza próbującego odblokować darmowe przedmioty w sklepie z przedmiotami. Jednak ich ujemne saldo w wysokości -6910 V-dolców nie pozwoli im skorzystać z dostępnych ofert. Kliknięcie przedmiotu, takiego jak Access Core o wartości 0 V-dolców, przenosi Redditora bezpośrednio na stronę z napisem „Zdobądź V-dolce”.

Gracze robią sobie żarty z długu V-dolców

Nic dziwnego, że wiedza o długu V-dolców zaskoczyła kilku graczy Fortnite. Ale kilku zrobiło sobie żarty kosztem oryginalnego plakatu. Jedna osoba zauważyła w wątku: „brat jest zadłużony w Fortnite lmfao”. „Słyszałem, że jeśli nie spłacisz swojego długu w Fortnite, wyślą IO do twojego domu i odzyskają twoje PS5” – żartował ktoś inny w komentarzach. Oczywiście na tym się nie kończą: „Mf w FortDebt jest winien trochę vdolców FRS”.

Wyjaśnienie, jak dług Fortnite jest w ogóle możliwy

Inni postanowili wyjaśnić, w jaki sposób dług Fortnite jest w ogóle możliwy. Najwyraźniej niektórzy ludzie wykorzystują zwroty, kupując V-dolce, a następnie zabezpieczając zwrot pieniędzy na karcie kredytowej/debetowej. Według jednego z Redditorów, kiedy wszystko zostanie powiedziane i zrobione, „Epic zwraca pieniądze i v-dolce, pozostawiając cię na minusie”. Jeśli tak jest, wydaje się, że wstrzymywanie gratisów z kont przez Epic jest sprawiedliwą karą.

Źródło: https://www.dexerto.com/fortnite/fortnite-v-buck-debt-player-roasted-free-items-2149908/.