Gracz Fortnite dodaje niestandardowe zaklęcia do swojej kreatywnej mapy, a wynik jest oszałamiający!

Fortnite Creative przeszedł ogromną aktualizację na początku tego roku. Wraz z wydaniem edytora Unreal Editor dla Fortnite (UEFN) firma Epic Games dodała wiele nowych funkcji do trybu gry, dzięki czemu możliwe jest teraz dodawanie niestandardowych modeli 3D, animacji i wiele więcej.

Co ujawnia ta nowa aktualizacja

BrendannnD to nazwa użytkownika gracza Fortnite, który obecnie pracuje nad fantastyczną mapą UEFN. Gracz wielokrotnie gościł w Epic Games, a w jego karty zagrano ponad 150 milionów razy. Nic więc dziwnego, że ten twórca przygotowuje kolejną oszałamiającą kartkę.

Na początku tego roku firma Creative, gracz Fortnite, wypuściła mapę w stylu dominacji z niestandardową bronią. Teraz BrendannnD przygotowuje kartę z niestandardowymi zaklęciami i nie możemy się doczekać, aby to sprawdzić. Karta jest wciąż w fazie rozwoju, ale twórca udostępnił krótki film prezentujący działanie tych zaklęć.

Charakterystyka tej nowej karty

Mapa, która jest obecnie w fazie rozwoju, zawiera cztery różne zaklęcia i system wykrywania kolizji. Zaklęcia te są unikalne i można ich używać do zadawania obrażeń, blokowania lub przemieszczania wrogów. Mapa Fortnite Creative jest wciąż w początkowej fazie, ale jej twórca ma wobec niej duże plany.

Jak wynika ze swojego profilu na X (dawniej Twitterze), twórca planuje dodać wizjer, który ułatwi orientację przy zaklęciach magicznych. Dodatkowo BrendannnD planuje dodać do karty więcej efektów specjalnych, szczególnie na postaci podczas używania zaklęć magicznych.

Ponieważ karta jest wciąż w fazie rozwoju, jej kod nie jest obecnie dostępny. Możesz jednak śledzić twórcę map na X, aby uzyskać więcej aktualizacji.

Źródło: www.bing.com