Gracz Apex Legends podpowiada, jak dodać mechanikę przenoszenia Fortnite


Gracz Apex Legends wymyślił doskonały pomysł na wzmocnienie postaci Loby, dając jej dodatkowy wymiar, jeśli chodzi o odradzanie się członków drużyny.

Lista Apex Legends stale rośnie z każdym nowym sezonem, a Seer jest najnowszym wprowadzonym w sezonie 10.

Jednak niektóre z już obecnych postaci zdecydowanie wymagają jeszcze trochę pracy, aby umożliwić im konkurowanie z niektórymi z bardziej meta Legends.

Mając to na uwadze, jeden z graczy Apex Legends wpadł na świetny pomysł na wsparcie Legend Loba, który może sprawić, że odradzanie się jej członków drużyny będzie dla niej niezwykle łatwe.

Loba została wprowadzona już w 5. sezonie Apex Legends, przynosząc unikalny styl gry i zestaw umiejętności, które skupiały się na plądrowaniu i szybkiej ucieczce, stąd jej tytuł „Translocating Theif”.

Niestety, chociaż jest dość silną postacią, nigdy tak naprawdę nie stała się legendą najwyższego poziomu, nawet w kategorii wsparcia.

Dzieje się tak głównie dlatego, że poza łupami nie oferuje jej wiele więcej. Natomiast legenda wspierająca, taka jak Lifeline, może zrobić coś podobnego ze swoją superumiejętnością i skutecznie ożywić członków drużyny i zapewnić im zdrowie.

Jeden z graczy Apex Legend mógł wpaść na pomysł wzmocnienia, który mógłby zbliżyć ją do statusu elitarnego, dając jej inny wymiar jej zdolności superumiejętności.

Pomysł na wzmocnienie Apex Legends Loba

apex legendy loba

Użytkownik Reddita, madglaz, opublikował pomysł na subreddicie ApexLegends: „Loba powinna być w stanie zbierać banery za pomocą swojej superumiejętności”.

W poście pojawił się obrazek przedstawiający Lobę w jej superumiejętności z Czarnego Rynku wraz ze zdjęciem banera płatnika obok niego, przekazując pomysł wzmocnienia Loby w Apex Legends, który pozwala jej na odbieranie sztandarów członków drużyny z jej superumiejętności.

Brzmi to rozsądnie wyważone, ponieważ czarny rynek Loby nie ma szalonego zasięgu. Wytwarza również głośny dźwięk i falę uderzeniową, które wrogowie mogą zobaczyć, gdy go umieści.

Ten pomysł na wzmocnienie Loba w Apex Legends technicznie ułatwiłby odradzanie się członków drużyny, ale nie w takim stopniu, w jakim byłby obezwładniony, ponieważ najtrudniejszą częścią jest odrodzenie ich za pomocą sygnalizatora i upewnienie się, że pozostaną przy życiu.

Co więcej, niektóre komentarze pod postem sugerowały, że Czarny Rynek powinien mieć przycisk „złap wszystkie sztandary drużyny w zasięgu”, który następnie psuje Czarny Rynek, tak jak robi to, gdy kradnie przedmioty ze skarbców.

Brzmi to jak świetny pomysł i coś, co Respawn z pewnością mógłby zaimplementować do arsenału Loby, ale będziemy musieli poczekać i zobaczyć, co stanie się w przyszłości, jeśli chodzi o grę, która prawdopodobnie otrzyma tego rodzaju wzmocnienie Loba w Apex Legends.

Aby dowiedzieć się więcej o Apex Legends, zapoznaj się z naszym artykułem o liczbie graczy w Apex Legends w 2021 roku.

Kredyty obrazkowe: Rozrywka RespawnSource : https://charlieintel.com/apex-legends-player-suggests-how-to-add-fortnite-carry-mechanic/138822/