Gra Fortnite The Kid Laroi zawiera niewydaną muzykę


Epic Games nie jest obcy przekraczaniu muzyków, takich jak Ariana Grande i Travis Scott, dzięki swojej grze Battle Royale, a teraz na wyspę przybywa wydarzenie Fortnite The Kid Laroi z nową i ekskluzywną muzyką, skórkami i kosmetykami, a nawet turniej z mnóstwem nagród.

W Fortnite widzieliśmy już Travisa Scotta i Arianę Grande, więc pojawienie się The Kid Laroi w grze wieloosobowej w Icon Series kontynuuje tradycję Epic Games polegającą na przesuwaniu granic tego, co mogą zrobić gry wideo.

To wydarzenie Fortnite The Kid Laroi nosi nazwę „Wild Dreams” i doda do gry nową wyspę Afterparty Island, która oferuje „wciągające wrażenia dźwiękowe” i ekskluzywną muzykę autorstwa samego artysty. Wydarzenie Fortnite Kid Laroi Wild Dreams trwa od 26 stycznia do 27 kwietniaa dostęp do nowej wyspy można uzyskać za pomocą ekranu odkrywania lub kodu 2601-0606-9081.

W rzeczywistości jest też inna wyspa o nazwie The Kid LAROI’s Wild Dreams Afterparty, która będzie również dostępna od 27 stycznia do 27 kwietnia, do której można uzyskać dostęp za pomocą kodu 4294-0410-6136.

Trzy niewydane piosenki i nowy utwór The Kid Laroi „Love Again” będą na wyspie, a od 26 stycznia możesz zdobyć dwa stroje oparte na tym muzyku. W Fortnite jest też kilka emotikonów i ścieżka lobby oparta na The Kid Laroi, a do Fortnite zbliża się nawet turniej.

Kid Laroi Cup to turniej typu zero build dla duplikatów, dostępny od 24 stycznia, a zdobywcy największej liczby punktów odblokowują wcześniej strój Kid LAROI (+ plecak Get My Bag) i strój Rogue LAROI (+ plecak / kilof Tragiczne OSTRZE), z każdy, kto zdobędzie co najmniej osiem punktów, otrzyma również ikonę sztandaru LAROI i emotikon uśmiechu LAROI. Konkretne godziny i zasady dla twojego regionu można znaleźć w zakładce Rywalizacja w grze.

Jeśli grasz w Fortnite i jesteś ciekawy następnego sezonu, mamy wszystko, co musisz wiedzieć o dacie premiery sezonu 2 rozdziału 4 Fortnite, wraz z zestawieniem wszystkich kluczowych lokalizacji na mapie sezonu 1 rozdziału 4 Fortnite, aby pomóc zyskujesz przewagę, gdy wpadasz.Źródło : https://www.pcgamesn.com/fortnite/the-kid-laroi