„Goat Simulator 3” dołącza do „Fortnite” w stroju „pół kozy / pół człowieka”


Coffee Stain Publishing i Epic Games ogłosiły skrzyżowanie między Symulator kozy 3 oraz Fortnitew którym czworonożny bohater tego pierwszego dołączy do Battle Royale jako strój.

Od dziś (29 września) do 29 września 2023 każdy, kto kupi dowolną edycję Symulator kozy 3 za pośrednictwem sklepu Epic Games Store otrzyma strój „Koza” w Fortnite.

Każdy, kto już odebrał Symulator kozy 3 może odebrać nagrodę „Koza”, logując się Fortnitea od 26 listopada strój będzie również sprzedawany osobno przez FortniteSklep z przedmiotami.

Jak ujawniono w poniższym zwiastunie, „Koza” to humanoidalna wersja Symulator kozy 3 bohater Pilgor, którego Elin Hamberg – główny artysta w Coffee Stain North – opisuje jako „wątpliwie nazwaną hybrydę pół kozy, pół człowieka”.

„Teraz wiemy Symulator kozy 3Pielgrzym wygląda inaczej w „Kozie” Fortnite formy, ale nasze charakterystyczne podejście do hiperrealizmu po prostu nie pasowało do tej jasnej i kolorowej gry” – przyznał Hamberg. „Jej przybycie do tego nowego świata oznaczało danie jej Fortnite skręt i mięśnie.”

Przed Symulator kozy 3Wydany 17 listopada, Coffee Stain North niedawno udostępnił chaotyczny zwiastun rozgrywki w piaskownicy.

Podczas sierpniowego pokazu Gamescom pokazaliśmy zapowiedź Symulator kozy 3 i znalazłem „śmiesznie głupią piaskownicę”, w którą najlepiej grać z kumplami.

Symulator kozy może zadebiutował, by ośmieszyć, ale Goat Simulator 3… cóż, to nadal jest śmieszne” – czytamy w zapowiedzi. „Ale jako kontynuacja, której celem jest przeniesienie najdziwniejszego tytułu 2014 roku do współczesności – z ośmioletnim nowym materiałem, z którego można się śmiać – ta śmieszność jest dokładnie tym, czego chcesz”.

W innych wiadomościach dotyczących gier Strefa wojny otrzymał swoją ostatnią dużą łatkę, przed premierą kontynuacji Battle Royale jeszcze w tym roku. Ostatnia aktualizacja przywraca „największe hity gry”, w tym ulubione przez fanów tryby gry i broń.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=633662c7f75e4dec984531bf4841d92c&url=https%3A%2F%2Fwww.nme.com%2Fen_asia%2Fnews%2Fgaming-news%2Fgoat-simulator-3-comes-to-fortnite-with-a-half-goat-half-human-outfit-3320192&c=13946445886791390543&mkt=fr-fr