Głosuj w Game Awards w Fortnite: wszystkie informacje

Zagłosuj w Fortnite, aby pomóc The Game Awards wybrać najlepszą wyspę stworzoną przez twórców w Fortnite

Fani Fortnite na całym świecie mają teraz możliwość głosowania bezpośrednio w grze, aby pomóc The Game Awards wybrać najlepszą wyspę roku w Fortnite. Ta wyjątkowa nowa funkcja pozwala graczom odkrywać i głosować na wybraną przez siebie wyspę spośród 10 wysp stworzonych przez fanów.

Uzyskaj dostęp do głosowania w Fortnite za pomocą kodu karty: 0853-1358-8532

Dzisiaj The Game Awards, światowe święto gier wideo, ogłosiło premierę zupełnie nowej wyspy Fortnite o nazwie „Głosowanie w ramach The Game Awards w Fortnite”. Wyspa ta, stworzona we współpracy z Nighttimes i Studio 568, pozwala graczom podróżować na dziesięć stworzonych przez fanów wysp, które prezentują potencjał, kreatywność i innowacyjność możliwe w grze Fortnite. Gracze będą wówczas mogli głosować bezpośrednio w grze na swoją ulubioną wyspę. Zwycięska wyspa zostanie ogłoszona na żywo podczas gali The Game Awards, która będzie transmitowana na całym świecie w czwartek, 7 grudnia z Peacock Theatre w Los Angeles.

Oprócz głosowania gracze będą mogli odkrywać wyspę, przeżywać przygody i podróżować po niej, aby zbierać statuetki Game Awards. Gracze, którzy zdobędą wszystkie posągi, otrzymają premię XP w grze.

„Odkąd w 2019 r. prowadziłem transmisję na żywo z ryzykownych bębnów w Fortnite, zastanawiałem się, w jaki sposób The Game Awards mogłoby przenieść nasze świętowanie do gier, w które gramy na co dzień” – powiedział Geoff Keighley, twórca i gospodarz Game Awards. „Nasza wyspa Fortnite to pierwsze tego typu doświadczenie i jestem szczególnie podekscytowany możliwością rzucenia światła na niesamowitą społeczność twórców na całym świecie. »

Dostęp do funkcji „Głosowanie na nagrody w grze w Fortnite” jest już dostępny, a dostęp do niej można uzyskać, wprowadzając kod wyspy w grze: 0853-1358-8532.

Głosowanie fanów na wyspie, ograniczone do jednego głosu na każdy identyfikator Epic, będzie aktywne do środy, 6 grudnia, godz. 18:00 czasu pacyficznego. Zwycięska wyspa zostanie ogłoszona zarówno na samej wyspie, jak i podczas gali The Game Awards w czwartek, 7 grudnia. Najlepsza wyspa Fortnite to ankieta przeprowadzona w 100% przez fanów i nie należy do oficjalnej kategorii Game Awards.

„The Game Awards Vote in Fortnite” zostało opracowane wspólnie przez Nighttimes i Studio 568. Wyspa nie jest sponsorowana, wspierana ani administrowana przez Epic Games, Inc.

Źródło: thegameawards.com