Gigantyczna skórka kurczaka typu „pay to lose” dzieli graczy Fortnite

Kontrowersje wokół skórki Gigantycznego Kurczaka w Fortnite

Od czasu pojawienia się 5. sezonu Fortnite, rozdział 1, elementy kosmetyczne w grze wywołały wiele kontrowersji. Gracze uzyskali dostęp do skórek Teenage Mutant Ninja Turtles, kolejnej fali skórek DBZ, nie wspominając o przepustce bojowej obejmującej Solid Snake i Petera Griffina.

Mniej więcej w momencie premiery długo oczekiwanej łatki 28.10 krążyły plotki, że Epic Games będzie kontynuować współpracę z Family Guy, wprowadzając nowe skórki. Plotki te okazały się prawdziwe, gdy do grona grywalnych postaci dołączył nemezis Petera Griffina, Ernie the Giant Chicken.

Jednak przybycie Erniego było co najmniej interesujące. Niektórzy gracze twierdzą, że jest to skórka, którą trzeba zapłacić za utratę, podczas gdy inni są po prostu zdezorientowani jej obecnością w grze.

Punkty sporne dla graczy Fortnite

Najbardziej oczywistym punktem spornym w przypadku skórki Giant Chicken jest model postaci, który stwarzał podwójny dylemat. Po pierwsze, tak, jest „wierny oryginałowi”, ponieważ Ernie jest dość groźny. Spowodowało to jednak problemy, ponieważ gracze podzielili się informacją, że możliwe jest przejście postaci przez ściany.

Hitboxy w Fortnite były drażliwym tematem w miarę postępów w grze. Wielu uważa, że ​​rozmiar modelu postaci nie ma znaczenia, inni zaś tak, a komentarze pod powyższym klipem z pewnością odzwierciedlają ten podział.

Reakcje fanów Fortnite

Kiedy Peter Griffin przybył do Fortnite, jego pojawienie się „podbiło internet”, ponieważ fani byli pod wrażeniem jego urody. To rodzi drugi problem, z którym borykają się fani – dlaczego Epic Games nie mogło zapewnić Peterowi Griffinowi jego standardowego wyglądu w grze.

Ponownie wygląd Petera w grze jest „wierny oryginalnej wersji” serialu, ale model Erniego jest prawie identyczny z jego odpowiednikiem w serialu, co wprawiło fanów w stan zamieszania. Tę rozbieżność omawiano w wielu wątkach i debatach, a fani byli przekonani, że Epic Games będzie później sprzedawać skórkę „Fat Peter”.

Będziemy musieli po prostu poczekać i zobaczyć, jak potoczy się cała historia, ale biorąc pod uwagę, że te dwie postacie są już w grze, możemy spodziewać się napływu odtworzeń ich kultowych starć.

Źródło: www.dexerto.com