Giannis Antetokounmpo występuje w przezabawnym zwiastunie Fortnite dotyczącym wymowy jego imienia


Giannis Antetokounmpo pojawia się w komicznym zwiastunie Fortnite, dyskutując o tym, jak wymówić jego imię

W ostatnim czasie, Giannis wystąpił w zwiastunie Fortnite i dyskutował o tym, jak wymówić jego imię. Giannis Antetokounmpo, fenomenalny 24-letni silny napastnik Milwaukee Bucks, jest cudem z wielu powodów, w tym ze względu na niewiarygodnie długi krok, niezwyciężoność w okresie przejściowym oraz fakt, że wciąż jest u szczytu formy, mimo że jest czołowym MVP pretendent i trzykrotny All-Star. Jednak jest w nim coś więcej, z czym media sportowe nie są pewne, jak sobie z tym poradzić.

Podczas relacji TNT z draftu do All-Star Game 2019 Kenny Smith rzucił wyzwanie swojemu współgospodarzowi Inside the NBA, Shaquille O’Nealowi, aby wymówił imię Giannis. LeBron James i Antetokounmpo dołączyli do transmisji, aby wybrać drużyny na mecz 17 lutego. „Giannis Ante-ka-noon-po”, Shaq ugryzł kulę.

To nie było w porządku, poinformował go Antetokounmpo, uśmiechając się szeroko, zmęczony. Inni gospodarze wyśmiewali się z tego, Ernie Johnson nazwał to „czymś na boisku”, a Charles Barkley nazwał wysiłek Shaqa „wystarczająco dobrym”. Później pojawiła się dalsza dyskusja na temat wymowy.

Giannis Antetokounmpo: Rozpiętość kariery i statystyki

Antetokounmpo, wychowany w Atenach przez nigeryjskich imigrantów, prawdopodobnie jest już do tego przyzwyczajony. Milwaukee Bucks poprosili kolegów z drużyny nowicjusza, aby odważyli się zgadnąć w krótkim filmie z okazji Dnia Mediów, który wyemitowali w 2013 roku, ale wyniki były druzgocące.

Kilka lat później Fox Sports Wisconsin przeprowadził porównywalny eksperyment z kibicami Bucks, którzy nieznacznie przewyższyli eksperyment kontrolowany, w środku przełomowego sezonu gwiazdy.

Źródło obrazu: NBC Sports

W swoich wystąpieniach w mediach zmienia się między nimi. Zaskakujące jest to, że tak wiele osób włożyło tak niewiele wysiłku w poprawne wymówienie imienia Giannisa, skoro jest tak wiele różnych sposobów, aby to osiągnąć.

Więcej: „Po prostu staram się ich kopiować, jak tylko mogę” – Kevin Durant opowiada o tym, jak ważni są dla niego Kobe Bryant i Michael Jordan.Źródło : https://www.mediareferee.com/nba-news-giannis-antetokounmpo-stars-in-hilarious-fortnite-trailer-regarding-how-to-pronounce-his-name/