Gdzie znaleźć wilki w Fortnite


Fortnite jest obecnie jedną z najpopularniejszych gier dzięki częstej zawartości, którą Epic Games umieszcza. Jednym z dużych dodatków mechanicznych w zeszłym sezonie była możliwość jazdy na wilkach i dzikach przemierzających mapę. Po wskoczeniu na ich grzbiet lub oswojeniu ich prawym przyciskiem, będą podążać za tobą po mapie jako sojusznik i pozwolą ci na nich jeździć.

Wilki nie mają ustalonego punktu odradzania i zwykle przemierzają mapę w poszukiwaniu graczy i jedzenia. Oto wszystkie informacje, które musisz wiedzieć o tym, gdzie znaleźć wilki Fortnite.

Gdzie są wilki Fortnite?

Zrzut ekranu przez Epic Games

Aby znaleźć wilki, będziesz chciał spojrzeć na zielone i żółte obszary na mapie. Zwykle nie można ich znaleźć w POI, chyba że tam wędrują, więc najlepiej jest trzymać się dzikiej przyrody, szukając czworonożnych zwierząt.

Coś, co może pomóc, to włączenie wizualizowanych efektów dźwiękowych w menu, które będą wyświetlać ikony zwierząt, gdy się do nich zbliżysz. Możesz to zrobić, przechodząc do ustawień, a następnie przewijając do karty dźwięku. Następnie przewiń w dół do sekcji „Wizualizuj efekty dźwiękowe” i upewnij się, że opcja jest włączona.

Kiedy to się włączy, najlepiej jest rozejrzeć się po wszystkich obszarach, które nie mają POI, ponieważ te otwarte przestrzenie zapewnią większą szansę na znalezienie zwierząt, które nie zostały zabrane przez innych graczy. Rozważ znalezienie motocykla lub innego pojazdu, aby móc przejechać przez mapę i przeszukać jak najwięcej, zanim krąg się zmniejszy.

Źródło : https://dotesports.com/fortnite/news/where-to-find-wolves-in-fortnite