Gdzie znaleźć stacje benzynowe w Fortnite: Rozdział 5

Fortinite: Gdzie znaleźć stacje benzynowe w sezonie 1 rozdziału 5?

Nowy sezon Fortnite (rozdział 5, sezon 1) przyniósł ze sobą wiele pojazdów, takich jak samochody sportowe, SUV-y i motocykle terenowe. Ułatwiają podróżowanie do wszystkich zakątków mapy, idealne na wyścig, ucieczkę przed burzą lub ucieczkę przed wrogą drużyną.

Lokalizacja stacji benzynowych

W obliczu możliwego niedoboru paliwa poniżej przedstawiamy różne lokalizacje tankowania. Oprócz trzech głównych stacji benzynowych, na mapie znajdują się cztery inne stacje wyposażone w dystrybutory paliwa.

Główne stacje benzynowe

Każda stacja benzynowa jest także dobrym miejscem do zaatakowania wroga.

Na południe od Pleasant Piazza

Kieruj się na południe od Pleasant Piazza, aby znaleźć stację „Pump and Run”. Oprócz pomp paliwowych znajdziesz także: nowy pojazd, dystrybutor leczniczy, beczki czy inne przeróżne przedmioty.

Lekkomyślne Koleje Zachodnie

Na południe od głównego dworca kolejowego Reckless Railways znajduje się stacja benzynowa „Pump and Run” z nowym pojazdem, dystrybutorem leków, autobusem resetującym i innymi różnymi przedmiotami.

Pomiędzy Rebel’s Roost i Lavish Lair

W północno-zachodnim rogu mapy, pomiędzy Rebel’s Roost i Lavish Lair, ukryta jest stacja „Pump and Run”. Zawiera nowy pojazd, dozownik zdrowia, autobus resetowania, garaż z kilkoma rodzajami broni i amunicji, a także innymi różnymi przedmiotami.

Lokalizacje innych pomp paliwowych

Oprócz trzech stacji benzynowych w różnych miejscach na mapie znajdują się także dystrybutory paliwa.

Na północ od Gniazda Rebeliantów

W tym miejscu na stacji dokującej znajduje się pompa paliwa. Idealny do tankowania kanistra lub motocykla crossowego.

Na zachód od Snooty Steps

Na tym miejscu znajduje się duży parking z garażem, w którym znajduje się mały samolot i dwie dystrybutory paliwa.

Na północny zachód od Wielkiego Lodowca

Otoczony śniegiem i drzewami, na tym terenie znajduje się budynek kliniki i samochody. W pobliżu garażu znajdują się także dwie dystrybutory paliwa.

Południowe lekkomyślne koleje

Bezpośrednio na południe od Reckless Railways, na wschód od torów, znajduje się małe wysypisko śmieci. Przy głównym wejściu skręć w lewo: obok znaku „Dumpenhausen” natkniesz się na wyjątkową pompę paliwa.

Źródło: www.thegamer.com