Gdzie znaleźć Splintera w Fortnite

Nowa współpraca z Teen Mutant Ninja Turtles pojawi się w Fortnite

Fortnite niedawno przeszedł do 1. sezonu rozdziału 5 i zaczęły krążyć przecieki i wskazówki na temat współpracy z Żółwiami Ninja. Wraz z pojawieniem się Leonarda, Raphaela, Donatello, Michelangelo i April O’Neil w sklepie z przedmiotami, nadeszło potwierdzenie. Dostępna jest teraz przepustka Cowabunga, która zapewnia postać Shreddera, sterowca żółwia i różne nagrody tematyczne TMNT. Co więcej, do gry dodano Splintera jako skórkę dostępną do zakupu. Oto jak go znaleźć i wejść z nim w interakcję.

Gdzie znaleźć Splintera w Fortnite

Awatar Mistrza Splintera można znaleźć w grze, przebywa on w Fortnite Ninja Turtle Lair, zlokalizowanym pod ziemią w Podziemnej Kwaterze Głównej, dokładnie tam, gdzie znajduje się Vengeance Jones. W przeciwieństwie do wielu innych NPC, Master Splinter nie może zostać zakupiony bezpośrednio, ale oferuje usługi naprawy twojego sprzętu i przyjęcia z pizzą za 100 sztuk złota.

Zdecydowanie zalecamy, aby nie przegapić wydarzenia Pizza Night, dopóki w Fortnite nadal trwa współpraca z Teen Mutant Ninja Turtles. Ten przedmiot zapewnia zarówno zdrowie, jak i zbroję. Noc Pizzy zawiera 8 plasterków i zapewnia +25 tarczy i +25 zdrowia za każdy skonsumowany kawałek. Nie musisz więc nosić przy sobie mikstur tarczy i apteczek.

W grze możemy znaleźć Splintera i April O’Neil, ale niestety Michelangelo, Raphael, Donatello i Leonardo nie są obecni jako NPC.

Jak znaleźć Splintera w Fortnite

Oto procedura znalezienia Splintera w Fortnite:

1. Kiedy autobus bojowy wystartuje, obserwuj trajektorię.

2. Następnie wyląduj na autostradzie pomiędzy Fencing Fields i Pleasant Piazza.

3. Pod górą zobaczysz tunel, wejdź do środka.

4. Po wejściu do tunelu przejdź przez pierwsze drzwi po lewej stronie i zejdź po schodach.

5. Skręć ponownie w lewo, a w Fortnite znajdziesz Mistrza Splintera i Legowisko Żółwi Ninja.

Źródło: thenerdstash.com