Gdzie znaleźć sokoła zwiadowcę w Fortnite Rozdział 4 Sezon 1


Jednym z najłatwiejszych sposobów oznaczania wrogów do zadań w Fortnite Rozdział 4 Sezon 1 jest znalezienie i użycie nowego urządzenia podobnego do drona, Falcon Scout.


Jeden ekscytujący nowy przedmiot użytkowy dodany w aktualizacji 23.20 z Fortnite Rozdział 4: Sezon 1 to Falcon Scout, podobne do drona urządzenie, którym gracze mogą sterować, aby zdalnie łupić przedmioty, badać teren i ujawniać pozycje wroga. Jak Crypto’s Drone z Legendy Apexa, Falcon Scout może oznaczać wrogie cele, co może być wykorzystane do komunikowania się z członkami drużyny w sprawie miejsca pobytu przeciwnika. Ta zdolność oznaczania może być również używana do wykrywania przeciwników przez ściany, ale odbywa się to kosztem ujawnienia pozycji drona innym graczom.

EKRAN WIDEO DNIA

Zwiadowca Sokoła w Fortnite Rozdział 4: Sezon 1 jest łupem o epickiej rzadkości i można go znaleźć w dowolnym punkcie orientacyjnym lub głównym miejscu lądowania FortniteWyspa. To podobne do drona urządzenie ma szansę pojawić się w skrzyniach, rzadkich skrzyniach, zrzutach zaopatrzenia i skrzyniach zaprzysiężonych.

Istnieje również niewielkie prawdopodobieństwo, że Sokół Zwiadowca pojawi się w łupach luzem. Innymi słowy, nie można określić prawdopodobieństwa spotkania przez graczy Sokoła Zwiadowcy w grze, ponieważ częstotliwość pojawiania się zależy całkowicie od RNG. Istnieje jednak metoda, której gracze mogą użyć, aby zmaksymalizować swoje szanse na znalezienie takiego.

Powiązane: Jak ślizgać się przez 30 metrów w Fortnite


Najlepsza lokalizacja, aby zdobyć Falcon Scout w Fortnite

Przeszukiwanie zaprzysiężonych skrzyń w Cytadeli w poszukiwaniu Falcon Scout w Fortnite Rozdział 4 Sezon 1

Fortnite twórca zawartości Perfect Score twierdzi, że jest to jedno z najlepszych miejsc, w których można znaleźć Falcon Scout Fortnite Rozdział 4: Sezon 1 jest Cytadela. Ten punkt orientacyjny znajduje się w północno-zachodniej części mapy, na południe od Zatoki Falochronu i na północny zachód od Anvil Square. Ten Fortnite lokalizacji pojawi się wiele Skrzyń Przysięgłych, które według Perfect Score mają większą szansę na zdobycie Rzadkiego Zwiadowcy Sokoła. Co więcej, Cytadela jest idealnym miejscem do „farmienia” możliwości oznaczania wrogów.

Gwoli wyjaśnienia, Cytadela to miejsce, w którym można znaleźć bossa NPC znanego jako Wieczny Czempion. Ta wrogo nastawiona postać brała udział w kilku wyzwaniach w trakcie sezonu, ale wielu graczy może nie wiedzieć, że ten NPC może zostać oznaczony jako „wróg”. Dlatego, Fortnite uczestnicy misji mogą szybko ukończyć swoje wyzwania, lądując w Cytadeli, zdobywając Skrzynie Zaprzysiężone dla Sokoła Zwiadowcy, a następnie wielokrotnie oznaczając Wiecznego Mistrza. Co więcej, nie ma ograniczeń co do tego, ile razy gracze mogą zaznaczyć The Ageless Champion Fortnite. W związku z tym wszystko, co gracze muszą zrobić, to znaleźć bezpieczne miejsce przed Bossem NPC i innymi walczącymi i przejść do skanowania spamu na bohaterze, dopóki wszystkie powiązane zadania nie zostaną ukończone w Fortnite.

Więcej: Fortnite: Lokalizacje Tarczy Strażnika (i jak to działa)

Źródło: YouTube/Doskonały wynik

 • Okładka Fortnite'a

  Fortnite

  Oryginalna data wydania:
  2017-07-21

  Gatunek muzyczny:
  Akcja, wojna

  ESRB:
  TŹródło : https://screenrant.com/where-to-find-falcon-scout-location-fortnite/