Gdzie znaleźć sokoła zwiadowcę w Fortnite Rozdział 4 Sezon 1 » GossipChimp


Jeden ekscytujący nowy przedmiot użytkowy dodany w aktualizacji 23.20 z Fortnite Rozdział 4: Sezon 1 to Falcon Scout, podobny do drona system, którym gracze mogą zarządzać, aby zdalnie plądrować obiekty, badać teren i ujawniać pozycje wroga. Jak Crypto’s Drone z Legendy Apexa, Falcon Scout może oznaczać wrogie cele, co można wykorzystać do rozmowy z członkami drużyny na temat miejsca pobytu przeciwnika. Oznaczanie to może służyć do identyfikacji przeciwników za pomocą przegród, jednak odbywa się to kosztem ujawnienia miejsca drona różnym graczom.

EKRAN WIDEO DNIA

Zwiadowca Sokoła w Fortnite Rozdział 4: Sezon 1 jest łupem o epickiej rzadkości i można go znaleźć w dowolnym punkcie orientacyjnym lub głównym miejscu lądowania FortniteWyspa. Ten podobny do drona system może pojawić się w skrzyniach, rzadkich skrzyniach, zrzutach zaopatrzenia i skrzyniach zaprzysiężonych.

Istnieje również niewielkie ryzyko, że Sokół Zwiadowca pojawi się w łupach luzem. Innymi słowy, prawdopodobieństwo spotkania przez graczy Falcon Scout w sporcie nie może zostać określone z tego powodu, że cena odrodzenia zależy całkowicie od RNG. Istnieje jednak technika, której gracze mogą użyć, aby zmaksymalizować swoje szanse na odkrycie.

Powiązane: Jak ślizgać się przez 30 metrów w Fortnite

Najlepsza lokalizacja, aby zdobyć Falcon Scout w Fortnite

Fortnite Twórca materiałów zawartości Perfect Score stwierdza, że ​​prawdopodobnie największe obszary, do których należy się udać, szukając Falcon Scouta, znajdują się w Fortnite Rozdział 4: Sezon 1 jest Cytadela. Ten punkt orientacyjny znajduje się w północno-zachodniej części mapy, na południe od Zatoki Falochronu i na północny zachód od Anvil Square. Ten Fortnite lokalizacji pojawi się wiele Skrzyń Zaprzysiężonych, które według Perfect Score mają większe prawdopodobieństwo, że dadzą graczom Rzadkiego Skauta Sokoła. Co więcej, Cytadela służy jako odpowiednie miejsce do „zagospodarowania” elastyczności oznaczania wrogów.

Gwoli wyjaśnienia, Cytadela to miejsce, w którym można było znaleźć szefa NPC, często znanego jako Wieczny Czempion. Ta wrogo nastawiona postać brała udział w wielu wyzwaniach przez cały sezon, jednak wielu graczy może nie pamiętać, że ten NPC może być oznaczony jako „wróg”. Dlatego, Fortnite członkowie misji mogą wkrótce wypełnić swoje wyzwania, lądując w Cytadeli, plądrując Skrzynie Przysięgi dla Sokoła Zwiadowcy, po czym wielokrotnie oznaczają Wiecznego Mistrza. Co więcej, nie ma czegoś takiego jak ograniczenie okazji, w których gracze mogą zaznaczyć The Ageless Champion Fortnite. W związku z tym wszystko, co gracze muszą zrobić, to odkryć miejsce chronione przed Bossem NPC i innymi wojownikami i przejść do skanowania spamu na bohaterze, aż wszystkie powiązane zadania zostaną wykonane w Fortnite.

Więcej: Fortnite: Lokalizacje Tarczy Strażnika (i jak to działa)

Źródło: YouTube/Doskonały wynik

 • Okładka Fortnite'a
  Fortnite
  Oryginalna data wydania:
  2017-07-21
  Gatunek muzyczny:
  Akcja, wojna
  ESRB:
  TŹródło : https://gossipchimp.com/where-to-find-the-falcon-scout-in-fortnite-chapter-4-season-1/