Gdzie znaleźć Quadcrashera w Fortnite OG

Szukam Quadcrasherów w Fortnite

Quadcrashers powracają, kochanie! Fortnite OG pobłogosławił nas wszystkich powrotem jednego z najbardziej szalonych pojazdów na wyspie. Ale gdzie można znaleźć te psotne małe rzeczy i jak zdobyć jedną z nich?

Poniżej przygotowałem listę hotspotów, w których wielokrotnie udało mi się zdobyć Quadcrashera. Posiadanie listy wiarygodnych punktów odradzania jest możliwe tylko dzięki obecności lokalizacji o wysokim potencjale dla pojazdów w Fortnite.

Lokalizacje Quadcrasherów w Fortnite

Można znaleźć Quadcrashera w nazwanych lokalizacjach, a nie, powiedzmy, na pustych obszarach peryferyjnych lub na szczycie wzgórza. Niektóre nazwane lokalizacje, takie jak Greasy Grove, to dobre miejsca, aby znaleźć Quadcrashera za każdym razem w tym samym miejscu. Oto lista miejsc, w których prawdopodobnie znajdziesz Quadcrashera. Należy pamiętać, że lokalizacje te mogą czasami być losowe.

Jezioro Łupów
Zawsze znajdowałem co najmniej jednego, jeśli nie dwa Quadcrashery w tej lokalizacji, za każdym razem, gdy tam udawałem się wyłącznie w celu tego przewodnika. W pobliżu wschodniej granicy Jeziora Łupów i na południe od strumienia łączącego się z jeziorem znajduje się miejsce odrodzenia Quadcrasherów. Kilka razy okrążyłem Jezioro Łupów, ale nie znalazłem innych wyraźniejszych miejsc odrodzenia niż to opisane.

Na północ od Wykrzywionych Wież
Oddalając się od zgiełku Jeziora Łupów w moim nowo nabytym Quadcrasherze, odkryłem subtelny, ale przydatny punkt odradzania dla zaparkowanego Quadcrashera. Znajduje się tuż przy północnej granicy Wykrzywionych Wież.

Quadcrasher firmy Greasy Groves OG
Jest to kolejny bardzo prawdopodobny punkt odrodzenia, taki jak Loot Lake. Możesz niezawodnie znaleźć dwa Quadcrashery zaparkowane w Greasy Groves. Aby znaleźć te pojazdy, kieruj się w stronę centrum miasta, korzystając z mapy jako punktu odniesienia. Następnie poszukaj opuszczonego budynku, który wygląda jak bar. Tuż przed wejściem do tego baru na miejscach parkingowych oznaczonych balonami czeka na Ciebie kilka Quadcrasherów.

Należy pamiętać, że Quadcrashery lub inne pojazdy w Fortnite prawie nigdy nie mają 100% szans na pojawienie się w określonym miejscu. Dzieje się tak ze względu na losowe pojawianie się w każdej grze w Fortnite, które zmienia częstotliwość pojawiania się wszystkich przedmiotów na mapie, aby zachować świeżość z gry na grę.

Źródło: www.bing.com