Gdzie znaleźć podwójnych łowców potworów w Fortnite?


Sezon 8 był szczególnie niebezpiecznym czasem dla mieszkańców wyspy Fortnite, z Cube Monsters i Cube Weapons rozrzuconymi po różnych obszarach. Walcz z nimi za pomocą nowo dodanych łowców potworów, a oto, gdzie można ich znaleźć.

Te dwuręczne kusze są oparte na broni z poprzedniego Fortnite: Koszmarów Czarów: kuszy łowcy potworów. Działała podobnie do zwykłej kuszy, chociaż nie miała lunety i miała większy magazynek. Łowcy podwójnych potworów są krokiem naprzód w stosunku do oryginału pod względem funkcjonalności, użytkowania i dostępności.

Gdzie znaleźć podwójnych łowców potworów w Fortnite?

W przeciwieństwie do rzadkiej kuszy Łowcy Diabłów z dawnych czasów, te podwójne kusze można znaleźć w skrzyniach i łupach luzem. Zgadza się, znalezienie tych dziecięcych kokardek nie będzie wyzwaniem. Pojawią się one w różnych wariantach, od niepospolitych po legendarne, i posłużą jako świetna broń, którą można zabrać w boczne obszary.

Główną wadą tych podwójnych łowców potworów jest to, że nie będą już mieli nieograniczonej amunicji. Chociaż doskonale radzą sobie w eliminowaniu Sześcianowych Potworów z podwójnymi obrażeniami, teraz będą wymagały użycia średniej amunicji. Są jednak doskonałym zamiennikiem karabinów szturmowych w strefie bocznej, więc ich amunicja jest lepsza niż ta stara AR.

Pamiętaj, że te bronie nie pojawią się w konkurencyjnych trybach gry.

Podwójni łowcy potworów są już dostępni w grze Koszmarów Czar.

Kontynuuj czytanie

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=B87BC168755F4EB687FBA5EECE7F5BD7&url=http%3A%2F%2Fwww.msn.com%2Fen-us%2Fsports%2Fesports%2Fwhere-to-find-the-dual-fiend-hunters-in-fortnite%2Far-AAPdbAe&c=7920999534774728468&mkt=fr-fr