Gdzie znaleźć pirackie armaty w Fortnite, rozdział 3, sezon 3


Najnowsza aktualizacja Fortnite ujawniła kilka klasycznych broni. Oto, co musisz wiedzieć.

Najnowsza duża aktualizacja Fortnite, v21.40, zawierała kilka ekscytujących funkcji. Największą, prawdopodobnie w historii Fortnite, jest współpraca Dragon Ball, w ramach której Goku, Vegeta, Beerus i Bulma udali się na wyspę Fortnite. Ale jeśli crossovery anime nie są tak naprawdę twoją rzeczą, aktualizacja przyniosła powrót niektórych znanych treści.

Pirackie działa zostały odsłonięte, dzięki czemu gracze mogą wystrzelić zaporę kul armatnich w niczego niepodejrzewających przeciwników. Połącz siły ze znajomym, aby pracować z armatą lub strzelaj w pojedynkę. Niezależnie od Twojego stylu, musisz wiedzieć, gdzie je znaleźć.

Obecnie Pirate Cannons można znaleźć w jednym POI na wyspie — powracającej Lazy Lagoon.

Lazy Lagoon przejęła miejsce, w którym kiedyś był Daily Bugle, a gracze zauważą wiele pirackich struktur rozsianych po okolicy. Jednak głównym miejscem, do którego będziesz chciał się udać, jest duży statek na środku.

Wokół POI znajduje się kilka miejsc, w których można znaleźć armaty. Można go znaleźć, kierując się na szczyt statku. Na platformie tuż przed żaglem, naprzeciw dziobu statku, znajduje się działo, którym można sterować i strzelać.

Lazy Lagoon to bardzo popularna lokalizacja, więc bądź czujny, szukając pirackich armat.Źródło : https://www.dbltap.com/posts/where-to-find-pirate-cannons-in-fortnite-chapter-3-season-3-01gatsyehpm5