Gdzie znaleźć pikantne plamy w Fortnite Rozdział 2 Sezon 8?


Epic Games niedawno wypuściło aktualizację v18.10 dla 8 sezonu Fortnite Rozdział 2. Wprowadziła na wyspę kilka nowych aspektów, a także ulepszyła ustawienia rozgrywki.

Nowe przedmioty dodane do Fortnite Rozdział 2 Sezon 8 nie tylko sprawią, że wszystko będzie interesujące, ale także pomogą w postępach sezonu o tematyce Cube.

Jednym z nowych aspektów dodanych do wyspy są Pikantne Splashe. Odkąd eksploratorzy danych ujawnili informacje na jego temat, gracze byli ciekawi, jaka jest jego lokalizacja na mapie.


Fortnite Rozdział 2 Sezon 8: Gracze będą potrzebować sztabek złota, aby uzyskać pikantne plamy

Pikantne plamy zostały dodane do Fortnite Rozdział 2 Sezon 8, a looperzy są bardzo podekscytowani możliwością wypróbowania ich w grze. Jednak ważne jest, aby znać lokalizację tych przedmiotów.

Według doniesień eksploratorów danych, Pikantne Splashe można znaleźć nad Lazy Lakes. Gracze będą wiedzieć, że w tym miejscu pojawia się The Brat NPC, a Spicy Splashes są pod jego opieką.

Aby zdobyć te przedmioty w grze w Fortnite Rozdział 2 Sezon 8, użytkownicy będą musieli wejść w interakcję z NPC. Pikantne Splashe nie będą dostępne za darmo, ponieważ będą musieli zapłacić 70 sztabek złota, aby je posiadać.

Pikantne plamy są sprzedawane za 70 złota przez NPC Brat nad Lazy Lake!

Odłamki sześcianu od NPC Cube Assassin Boss kosztują teraz 1 złoto zamiast 150!

Przed wypuszczeniem aktualizacji v18.10, eksploratorzy danych przewidywali, że do gry zostaną dodane Spicy Splashes. Spekulacje zostały wywołane postem o przestoju z oficjalnego konta Fortnite na Twitterze, który podstępnie dodał chłodne emoji wzdłuż sloganu.

Doprowadzić ciepło. ?️

Aktualizacja v18.10 zaplanowana jest na 28 września. Przestój rozpocznie się ok. godz. 04:00 ET, dobieranie graczy jest wyłączone ok. godz. 30 minut wcześniej. https://t.co/NcaFyLeJds

Gracze byli całkiem pewni, że w grze pojawią się Spicy Splashes. Musieli jednak poczekać na potwierdzenie.

„Chili Chug Splash” może teraz również leczyć twoją Tarczę, a nie tylko twoje zdrowie (20 na splash). Maksymalny stos to 6! https://t.co/NstcCpSZYU

To przybycie zostało ostatecznie potwierdzone przez eksploratorów danych, gdy tylko rozpoczęło się wdrażanie aktualizacji v18.10.

Pikantne plamy są doskonałym dodatkiem do gry, ponieważ zdrowie i tarcza graczy leczą się, gdy są używane w Fortnite Rozdział 2 Sezon 8.


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6F19DF97657140A182466C06202BC642&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Ffortnite%2Fnews-where-find-spicy-splashes-fortnite-chapter-2-season-8&c=16972480461501938638&mkt=fr-fr