Gdzie znaleźć Meow Skulls w Fortnite Rozdział 3, sezon 4?


Fortnite łatki sprawiają, że nowa zawartość trafia do gry. Oprócz tych na dużą skalę, które wprowadzają nowe sezony i wydarzenia, niektóre łatki mogą latać pod radarem, takie jak v22.10.

Drobny Fortnite patche zazwyczaj dodają do gry nowe wyzwania lub postacie niezależne. Aktualizacja 22.10 została dołączona do Meow Skulls, najnowszego dodatku do listy NPC w rozdziale trzecim, w czwartym sezonie.

Miauczkowe czaszki można już odblokować jako element kosmetyczny w przepustce bojowej trzeciego sezonu czwartego rozdziału, a gracze mogą teraz znaleźć grającego na gitarze kota na Fortnite mapa. Jeśli odblokowałeś skórkę Meow Skulls, nie zapomnij sprawdzić jego alternatywnych stylów, ponieważ sporo czeka na odblokowanie.

Gdzie można znaleźć Meow Skulls w Fortnite Rozdział trzeci, sezon czwarty?

Meow Skulls można znaleźć w Rave Cave w Fortnite Rozdział trzeci, sezon czwarty. Rave Cave znajduje się w północno-zachodniej części mapy. Meow Skulls znajduje się w Rave Cave, a kiedy wejdziesz do punktu orientacyjnego, musisz również skierować się na północny zachód.

Chociaż Miau Czaszki będą generalnie znajdować się w tym samym obszarze, NPC pojawi się w różnych miejscach podczas poruszania się. Gracze otrzymają darmowe mikstury osłony za pierwszą interakcję z Czaszkami Miau. Alternatywnie, Meow Skulls można wynająć za 100 sztabek złota lub gracze mogą również przebrać się za 75 sztabek złota.

Meow Skulls to jeden z wielu NPC na Fortnite mapa. Wokół wędrują jeszcze 22 osoby, gotowe do pomocy graczom w ich usługach.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63443a8195e74cebab1cec03f77ec2f8&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Ffortnite%2Fnews%2Fwhere-to-find-meow-skulls-in-fortnite-chapter-3-season-4&c=7016570280311920966&mkt=fr-fr