Gdzie znaleźć Lodową Ścianę Todorokiego w Fortnite

Odkryj nowy, epicki dodatek do Fortnite: bohaterów My Hero Academia z dodatkowym bonusem w postaci zupełnie nowej umiejętności zwanej Ścianą Lodu Todoroki.

Jak zdobyć Lodową Ścianę Todorokiego w Fortnite

Najlepszym miejscem do znalezienia przedmiotu Ściana Lodu Todoroki w Fortnite są zrzuty zaopatrzenia All Might, które pojawiają się w grze i można je rozpoznać po ikonie twarzy All Might na mapie.

Jednakże, gracze mogą znaleźć Ścianę Lodu Todorokiego także jako łup naziemny, a także w zwykłych i rzadkich skrzyniach. Dodatkowo możesz też ukraść go innemu graczowi eliminując go.

Jak korzystać z Lodowej Ściany Todorokiego w Fortnite

Gracze mogą użyć Mitycznej Ściany Lodu Umiejętności Todorokiego, wyposażając ją w pasek broni, a następnie naciskając przycisk rozstawiania. Po rozłożeniu przed graczem pojawi się gigantyczna ściana lodu z ogromnym paskiem zdrowia. Zniszczenie go wymaga dużych obrażeń, dzięki czemu gracze mogą go używać do obrony przed wrogami. Dodatkowo po użyciu odepchnie każdego, kto go dotknie, dzięki czemu można go używać zarówno w ataku, jak i w defensywie. Ściana Lodu nie zniknie, dopóki jej pasek zdrowia nie zostanie całkowicie wyczerpany.

Czym jest Ściana Lodu Todorokiego w Fortnite?

Ściana Lodu Todoroki to atak używany przez jednego z głównych bohaterów serii anime i mangi My Hero Academia, Shoto Todoroki. W My Hero Academia Todoroki może ujarzmić żywioły ognia i lodu dzięki ognistemu Darowi (mocom) swojego ojca i lodowemu Darowi swojej matki. Atak Lodowej Ściany jest jednym z jego głównych ataków, śmiercionośnym i gigantycznym atakiem, którego używa ze świetnym skutkiem przeciwko swoim wrogom. Chociaż wymaga dużo energii, jest niezwykle potężny i jest nawet spektakularnie używany podczas walki z Sero Hantą podczas wątku AU Sports Festival.

Źródło: gamingintel.com