Gdzie znaleźć Lidera Curdle Scream w Fortnite?


Fortnite po raz kolejny świętuje sezon Halloween, organizując coroczne wydarzenie Fortnite: Koszmarów Czar. Gracze zostali poproszeni o radzenie sobie z zombie, nawiedzonymi meblami i nie tylko w ramach tegorocznych wyzwań, a każdego dnia dzieje się więcej. Teraz gracze są proszeni o interakcję z Liderem Curdle Scream i kupowanie przedmiotów od potwornego stwora.

Chociaż ta postać może być nieco trudna do spojrzenia, gracze będą musieli zarządzać swoim obrzydzeniem, dopóki misja nie zostanie zakończona. Oto wszystkie informacje, które musisz wiedzieć o tym, gdzie znaleźć Lidera Curdle Scream w Fortnite.

Gdzie znaleźć Lidera Curdle Scream w Fortnite

Zrzut ekranu za pośrednictwem Fortnite.gg

Przywódcę Krzyku Curdle znajdziesz tuż pośrodku, między Sanktuarium Herolda a Wykrzywionymi Wieżami. The Frankenstein-podobna postać znajduje się przed domem na zachód od drogi do Chrome Crossroads. Gracze będą musieli wejść w interakcję z postacią i kupić dwa jej przedmioty, co będzie oznaczać posiadanie wystarczającej ilości sztabek złota, aby sobie na to pozwolić.

Lider Curdle Scream sprzedaje wyrzutnię dyni, dzięki czemu możesz ukończyć zadanie zniszczenia przedmiotów za jego pomocą po zakupie. To pozwoli ci wybić dwa ptaki w jednym meczu, zakładając, że możesz dostać się do postaci, zanim ktoś inny cię najpierw wysadzi.

To tylko ostatnie z zadań Fortnite: Koszmarów Czar, które prosiły graczy o zwrócenie uwagi na inne postacie na mapie, takie jak Chrome Punk w Flutter Barn. Podobnie jak w przypadku obecnego zadania, Chrome Punk sprzedał również przedmiot potrzebny graczom do zadania, które zostało wydane tego samego dnia.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6356f5dc999b4cb0b78fa84fd3ac304b&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Ffortnite%2Fnews%2Fwhere-to-find-curdle-scream-leader-in-fortnite&c=17411312480475764482&mkt=fr-fr