Gdzie znaleźć (i zniszczyć) nawiedzone meble w Fortnite?


Fortnite świętuje każde święto z inną zawartością i wyzwaniami, aby angażować graczy przez cały rok.

Zbliża się koniec października, co oznacza, że ​​Epic Games świętuje wydarzenie Fortnite: Koszmarów Czar. Gracze podjęli różne wyzwania, które zachęciły ich do walki z zombie i nowymi bossami, ale najnowsza misja wprowadza znacznie straszniejszego wroga: meble.

Aby pokonać meble nawiedzające wyspę, musisz wiedzieć, gdzie szukać. Oto wszystkie informacje, które musisz wiedzieć o tym, gdzie znaleźć i zniszczyć nawiedzone meble w Fortnite.

Gdzie znaleźć nawiedzone meble? Fortnite

Zrzut ekranu za pośrednictwem Fortnite.gg

Nawiedzone meble pojawiają się losowo na Fortnite mapę, ale będziesz mieć większą szansę na znalezienie jej w rzeczywistych domach. Udaj się do miejsca takiego jak Shiny Sound, Tilted Towers lub Grim Gables, aby znaleźć domy. Przeszukaj wystarczająco dużo, a w końcu znajdziesz meble unoszące się nad ziemią w domach. Wszystko, co musisz zrobić, to zniszczyć go kilofem, który powinien przyjąć tylko cios lub dwa.

Będziesz musiał pozbyć się kilku nawiedzonych mebli, więc prawdopodobnie będziesz musiał przeszukać kilka domów, aby znaleźć wszystko, czego potrzebujesz. Dlatego wyszukiwanie miejsc z dużą ilością mebli pomoże Ci znaleźć więcej niż jeden na grę.

Nawiedzone meble są jednym z elementów tegorocznego wydarzenia Fortnite: Koszmarów Czar, obok zombie i nowych kurczaków zombie. Epic przyniósł także Ołtarze Przemian i nowe mityczne bronie, ale usunęli je zaledwie kilka dni po rozpoczęciu wydarzenia. Na wyspie pojawił się nowy boss, Inkquisitor, który z jakiegoś powodu wydaje się kopać pod Grim Gables.





Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6356b687ed6c4910876ba449a198d0f6&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Ffortnite%2Fnews%2Fwhere-to-find-and-destroy-haunted-furniture-in-fortnite&c=3037875455346870774&mkt=fr-fr