Gdzie znaleźć Fortnite Mythic Spider-Man’s Web Shooters


Epic Games wydało 11 grudnia kolejny mityczny przedmiot do Fortnite Battle Royale. Spider-Man’s Web Shooters w końcu trafiły do ​​popularnej gry wideo i są niesamowite! Gracze mogą z nich korzystać, aby szybko poruszać się po mapie i zyskać przewagę nad niczego niepodejrzewającymi wrogami.

Jest to drugi mityczny przedmiot dostępny obecnie w Fortnite Rozdział 3. Drugim przedmiotem jest karabin szturmowy Fundacji MK-Seven, który jest równie niesamowity. Nowy przedmiot jest dostępny od mniej niż godziny i wielu graczy stara się go znaleźć, więc oto lokalizacje dla Mythic Spider-Man’s Web Shooters!

Gdzie znaleźć mityczne strzelanki Spider-Mana w Fortnite?

W przeciwieństwie do mitycznego karabinu szturmowego, nowy przedmiot można znaleźć z wielu różnych źródeł. Ma 90 procent szans na pojawienie się w plecaku Spider-Mana przymocowanym do ścian. Plecak zawiera przedmioty lecznicze oraz jedną z dwóch wersji Spider-Man’s Web Shooters.

Limitowana wersja przedmiotu zawiera 80 ładunków, co jest więcej niż wystarczające. Jednak szczęśliwi gracze mogą również otrzymać nieograniczoną wersję! Gracze mogą znaleźć przedmiot w wielu miejscach na wyspie, co jest dobrą wiadomością. Popularny dataminer HYPER udostępnił mapę, która pokazuje miejsca odrodzenia plecaka.

Gracze Fortnite mogą teraz korzystać z Mythic Spider-Man’s Web Shooters!

Jak widać na powyższej mapie, nowy przedmiot można znaleźć w wielu różnych miejscach na mapie. Zwykle w każdym miejscu są co najmniej dwa plecaki. Mimo że przedmiot ma mityczną rzadkość, często zdarza się, że gracze go używają. W końcu nie tylko jest to bardzo przydatne, ale jest bardzo zabawne!

Więcej informacji o nowym mitycznym przedmiocie

Oprócz szybkiego poruszania się po wyspie, gracze mogą używać nowego mitycznego przedmiotu do przyciągania przedmiotów do siebie. Jest to podobne do działania Harpoon Gun i może być przydatne w wielu scenariuszach. Jeśli wykończysz powalonego wroga, a on ma niesamowite łupy, możesz po prostu przyciągnąć go do siebie, nie ryzykując wystawienia się na kontakt z kolegą z drużyny!

Nowy przedmiot jest bardzo przydatny i bardzo zabawny.
Nowy przedmiot jest bardzo przydatny i bardzo zabawny.

Wreszcie gracze mogą schować Spider-Man’s Web Shooters w namiocie! W ten sposób mogą zachować je na następny mecz i dalej się bawić. Kreatywni gracze prawdopodobnie znajdą nowe i innowacyjne sposoby wykorzystania tego przedmiotu i możemy się spodziewać, że będzie on bardzo popularny!

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=CD926124FF554CD482CB76F02B33936F&url=https%3A%2F%2Fwww.vgr.com%2Fwhere-to-find-fortnite-mythic-spider-mans-web-shooters%2F&c=12193128650330742360&mkt=fr-fr