Gdzie znaleźć Driftboardy w Fortnite OG

Powrót Fortnite OG: Jak znaleźć i używać Driftboardu

Fortnite OG odniósł ogromny sukces wśród graczy. W tym sezonie nie tylko przywrócono mapę Fortnite z rozdziału 1, ale także mechanikę, przedmioty i nie tylko. Dlatego gracze jeszcze bardziej pokochali nowy sezon. Nowa łatka została wydana 9 listopada 2023 roku, aktualizująca grę stanowiącą odpowiednik gry Fortnite Chapter 1 Season 6. Ta aktualizacja przywróciła pływającą wyspę do Loot Lake, jednocześnie przywracając na mapę Driftboardy. W tym poradniku porozmawiamy o tym, jak dotrzeć do miejsc, w których można znaleźć Driftboard oraz jak z nich korzystać w Fortnite OG.

Gdzie znaleźć Driftboardy w Fortnite OG

Driftboardy nie mają określonego miejsca odradzania się w grze, co oznacza, że ​​jeśli znajdziesz je w określonym miejscu, nie ma gwarancji, że znajdziesz je później w tym samym miejscu. Ale szukanie nic nie kosztuje, więc oto wszystkie miejsca, w których gracze mogą szukać Driftboardu w Fortnite OG.

Jak korzystać z Driftboardu w Fortnite OG

Driftboard jest klasyfikowany jako pojazd w Fortnite OG, co oznacza, że ​​po zakupie nie zajmie miejsca w Twoim ekwipunku. Będziesz mógł go używać do dość szybkiego poruszania się, ponieważ ma on również opcję Wzmocnienia. Jednak podczas korzystania z niego nadal będziesz bezbronny, ponieważ wrogowie nadal będą mogli cię powalić, a Driftboard nie zapewni żadnej ochrony.

Możesz użyć przycisku skoku, aby ominąć przeszkody lub zagrożenia, które staną na Twojej drodze, a także możesz wykonywać triki podczas korzystania z Driftboardu, podobnie jak w przypadku Dirt Bike i ATK. Licznik punktów pojawi się również po lewej stronie ekranu, aby zliczyć Twoje punkty.

Aby uzyskać więcej wiadomości i aktualizacji dotyczących gier mobilnych, dołącz do naszej grupy WhatsApp, grupy Telegram lub serwera Discord. Śledź nas także na Instagramie, Twitterze i Google News, aby uzyskać szybkie aktualizacje.

Źródło: gamingonphone.com