Gdzie znaleźć Driftboardy w Fortnite do robienia sztuczek

Fortnite Driftboards: jak je znaleźć i wykonywać sztuczki

Driftboardy w Fortnite nie są nowym wynalazkiem, ponieważ zostały po raz pierwszy wydane w oryginalnym sezonie 7 rozdziału 1, zanim zostały zapisane w banku na początku rozdziału 2 i nigdy więcej ich nie widziano, z wyjątkiem szybkiego ponownego pojawienia się w sezonie OG. Jednakże zostały one ponownie wydane z radykalnie nowym wyglądem, aby były zgodne z przepustką Cowabunga Wojowniczych Żółwi Ninja, a aby wykonać jedno z zadań związanych z Fortnite, musisz zdobyć dużą liczbę punktów stylu za jednym razem używając ich. Aby Cię przez to poprowadzić, oto lokalizacje desek Driftboard w Fortnite i sposoby wykonywania na nich niemożliwych trików.

Gdzie znaleźć Driftboardy w Fortnite

Na powyższej mapie zaznaczyłem wszystkie lokalizacje Driftboardów, na które natknąłem się, abyś mógł zobaczyć, które obszary odwiedzić, jeśli chcesz je zebrać. W Reckless Railways znajdują się w sumie cztery Driftboardy, gdzie znajdziesz także kilka kanałów Fortnite do kolejnego wyzwania, więc jest to dobry obszar do sprawdzenia, ale zwykle jest zajęty przez innych graczy. Jak zawsze w przypadku tych rzeczy, jeśli inny gracz opuścił już deskę Driftboard, nie będzie ona już znajdować się w swoim pierwotnym miejscu, a jeśli ją pozostawił, możesz znaleźć ją w innych lokalizacjach.

Jak wykonać niemożliwą sztuczkę na desce Fortnite Driftboard

Podobnie jak w przypadku Dirt Bikes w Fortnite, możesz wykonywać triki na deskorolkach, poruszając lewym drążkiem w powietrzu, aby zdobywać punkty za styl. Nie jestem pewien, ile punktów potrzeba, aby wykonać niemożliwą sztuczkę na desce Fortnite Driftboard, ale jeśli przytrzymasz przycisk skoku, zwolnisz go i przytrzymasz lewy drążek podczas przyspieszania, wystrzelisz wysoko w powietrze , to jeśli wykonasz kilka obrotów przed wylądowaniem z deską stosunkowo płasko na ziemi, z pewnością zgromadzisz wystarczającą liczbę punktów stylu, aby ukończyć to zadanie.

Źródło: www.gamesradar.com