Gdzie znaleźć Blackheart w Fortnite, rozdział 3, sezon 4


Aby znaleźć kapitana Blackheart w Fortnite Rozdział 3: Sezon 4, gracze muszą przeszukać pustynny biom w południowej części mapy wyspy.


Czy Fortnite fani próbują ukończyć poszczególne Paradise Quests lub swoją kolekcję NPC na ten sezon, Blackheart jest jedną z postaci, które gracze muszą znaleźć podczas swoich przygód w Battle Royale w Rozdział 3: Sezon 4. Chociaż nadal nosi swoją charakterystyczną opaskę na oko, od kiedy został przedstawiony w Rozdział 2: Sezon 8jego zarost na twarzy zmienił się z małego, rzeźbionego jeżyka i koziej bródki na w pełni wyrośniętą białą brodę.


Zmieniono nie tylko wygląd Czarnosercego, ale także jego lokalizację Fortnite Rozdział 3: Sezon 4 ciągle się zmienia. Na początku sezonu gracze mogli znaleźć go na swoim latającym statku, Driftwood, unoszącym się nad wąwozem Lustrous Lagoon. Jednak od premiery minęło zaledwie kilka tygodni Sezon 4, a on już przeniósł się na nową pozycję na mapie Battle Royale. Chociaż ta zmiana może niektórym nie przeszkadzać, ci, którzy jeszcze nie przeszli przez linię zadań Paradise lub być może weszli do sezonu nieco późno, z pewnością będą sfrustrowani, gdy dowiedzą się, że przeniósł się ze swojej wcześniej znanej lokalizacji.

SCRERENANT WIDEO DNIA

Powiązane: Fortnite: Lokalizacje maszyn naprawczych (i do czego służą)

Na szczęście społeczność uważnie monitoruje kapitana Driftwood, obserwując, gdzie udał się na wyspę w Fortnite. Według tych w Gamepur, Blackheart i jego statek siedzą teraz na autostradzie na północny zachód od Flutter Barn, stałego punktu orientacyjnego w Fortnite Rozdział 3: Sezon 4 które można znaleźć w południowym pustynnym biomie mapy. Dla dalszego wyjaśnienia, Flutter Barn znajduje się na południowy zachód od Rocky Reels i na wschód od Greasy Grove.


Znalezienie nowej lokalizacji Blackhearta w Fortnite, rozdział 3, sezon 4

Jak każda pływająca podniesiona konstrukcja w Fortnite, Driftwood ma kilka lin, które opadają na ziemię, dzięki czemu gracze mogą wygodnie wspiąć się na pokład statku. Niemniej jednak najłatwiejszy sposób na dotarcie do nowej lokalizacji Czarnosercego w Rozdział 3: Sezon 4 miałby udać się bezpośrednio na statek kapitana po zejściu z autobusu bojowego w Fortnite. Uważaj jednak na innych graczy, którzy mogą mieć ten sam plan na myśli.

Po dotarciu na miejsce sprawdź obszar wokół koła nad kadłubem kapitana, ponieważ to tam zwykle krąży Czarnoserce. Aby ukończyć związane z nim cele wyzwania, Fortnite fani muszą tylko wyczerpać kilka zdań dialogów, które ma NPC. Gdy to zrobisz, przedmioty, które trzyma, stają się dostępne do kupienia. W trakcie Fortnite Rozdział 3: Sezon 4Blackheart będzie miał przede wszystkim do kupienia Rzadką Prime Shotgun i Epicki Chromowany Splash.

Dalej: Jak zrobić rzut slajdem w Fortnite

Źródło: Gamepur

 • Okładka Fortnite

  Fortnite

  Pierwotna data wydania:
  2017-07-21

  Gatunek muzyczny:
  Akcja, Wojna

  ESRB:
  TŹródło : https://screenrant.com/where-to-find-blackheart-location-fortnite/