Gdzie szukać starożytnego tekstu w Shattered Slabs w Fortnite Rozdział 4 Sezon 1


Linia zadań Oathbound w Fortnite Rozdział 4 sezonu 1 wreszcie dobiega końca, a jej ostatnie wyzwania zasadniczo funkcjonują jako polowanie na dziwne przedmioty na mapie. Obejmuje to zadanie poszukiwania starożytnego tekstu w Shattered Slabs, ponieważ Strażnik Szczeliny Stellan żąda od graczy odkrycia trzech w tej lokalizacji, aby odzyskać następne wyzwanie. Oto, gdzie znaleźć starożytny tekst w Shattered Slabs w zadaniach Fortnite’s Oathbound.

Jak ukończyć wyszukiwanie starożytnego tekstu w zadaniu Shattered Slabs Oathbound w Fortnite

Dla tych, którzy nie są zaznajomieni, punkt POI Shattered Slabs znajduje się w lewym dolnym rogu mapy, bezpośrednio na południe od zamku Cytadeli. Po dotarciu do płyt okaże się, że starożytny tekst pojawia się w postaci zwoju, który chowa się w środku poszczególnych budynków. Poniżej znajdziesz wszystkie trzy starożytne lokalizacje tekstu.

Zrzut ekranu autorstwa Gamepur
  • Lokalizacja starożytnego tekstu #1: Pierwszy starożytny tekst można znaleźć na południowym krańcu Shattered Slabs, wewnątrz małego polowania obok centralnego wzgórza POI.
  • Lokalizacja starożytnego tekstu #2: Na północ od wzgórza drugi przedmiot do zebrania znajduje się w chacie połączonej z drewnianym mostem lokacji.
  • Lokalizacja starożytnego tekstu #3: Aby przeczytać ostateczny tekst, możesz udać się do budynku w najbardziej wysuniętym na północ punkcie Shattered Slabs. Można go znaleźć obok regału na pierwszym piętrze domu w salonie.

Powiązany: Wszystkie ujawnione i plotkowane bronie w Fortnite Rozdział 4 Sezon 2

Po znalezieniu wszystkich trzech zwojów otrzymasz dodatkowe 20 000 PD do poziomu Przepustki Bitewnej, a także kolejne zadanie Przysięgi, w ramach którego musisz nawiązać kontakt ze Strażnikiem Szczeliny Stellanem w Slappy Shores. Oprócz Przysięgi, ci, którzy chcą ukończyć wszystkie serie zadań sezonu, mogą skupić się na odblokowaniu Geralta z Rivii w jego własnych zadaniach Wiedźmina lub zdobyciu czterech przedmiotów kosmetycznych z najnowszych wyzwań Szyfrowania.Źródło : https://www.gamepur.com/guides/where-to-search-for-ancient-text-at-shattered-slabs-in-fortnite-chapter-4-season-1