Gdzie są wilki w Fortnite: najlepsze miejsca odradzania i jak je oswoić


Wilki Fortnite są dość powszechnym widokiem, ale czasami wydaje się, że są niewidoczne, gdy najbardziej ich potrzebujesz. W nowym cotygodniowym wyzwaniu musisz wiedzieć, gdzie pojawiają się w Fortnite, abyś mógł oswoić dwa wilki w jednym meczu. Po dziesiątkach meczów w tym sezonie zauważyliśmy kilka popularnych miejsc odradzania się wilków Fortnite, które możesz sprawdzić. Oprócz tego zamieściliśmy także kilka innych wskazówek dotyczących łatwego znajdowania wilków, a także krótką notatkę o tym, jak oswoić wilki w Fortnite – nie martw się, to bardzo łatwe.

Jak oswoić wilki w Fortnite

Zanim zlokalizujemy najlepsze lokalizacje spawnu wilków, oto krótkie przypomnienie, jak oswoić wilki – lub dziki – w Fortnite. Podczas gdy kiedyś trzeba było je nakarmić, a następnie pogłaskać, gdy były rozproszone przekąską, obecnie oswajanie zwierząt jest znacznie łatwiejsze; po prostu wskocz im na plecy. Otóż ​​to.

Podejdź do wilka i pamiętaj, że jest wrogo nastawiony i prawdopodobnie też cię zaatakuje, ale gdy tylko na niego wskoczysz, zostanie oswojony. Po oswojeniu będą podążać za tobą, a nawet atakować wrogów, dopóki nie zostaniesz wyeliminowany.

Gdzie znaleźć wilki w Fortnite

Dzika przyroda pojawia się nieco losowo w każdej rundzie, ale podobnie jak w przypadku skrzynek z łupami w ulubionym miejscu lądowania, można niezawodnie oczekiwać, że dzika przyroda, taka jak wilki, dziki, kurczaki i żaby, będzie pojawiać się częściej w określonych miejscach. W przypadku wilków mieliśmy najwięcej szczęścia, przeszukując zielone części mapy, które w dużej mierze składają się na południową półkulę nowej mapy Fortnite Rozdział 4.

Aby znaleźć bardziej konkretne miejsce do lądowania, sugerujemy wypróbowanie obszaru otaczającego Faulty Fields, środek mapy lub zielony skrawek lądu na południe od Slappy Shores. ty mogą wilki można znaleźć gdzie indziej, ale te tereny zielone — nawet niewielki skrawek na dalekiej północy — wydają się najczęściej rozmnażać wilki.

Popularne miejsca odradzania się wilków w Fortnite

Wyzwanie mówi, że musisz oswoić dwa wilki w jednym meczu, ale istnieje obejście, które to ułatwi. Graj w trybie zespołowym, takim jak Duo, Trio lub Squads, i oswój wilka, a następnie poproś kolegę z drużyny, aby oswoił tego samego wilka. Będziesz wtedy mógł ponownie oswoić wilka, wypełniając wyzwanie tylko jednym wilkiem.

Jeśli naprawdę utkniesz i nie możesz znaleźć wilków, zalecamy wybranie Ulepszenia Czas balonu, które da ci widok na wyspę z lotu ptaka i pomoże dostrzec wilki z większej odległości.

Powodzenia w ściganiu tych dzikich bestii!

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63bf0e3c18694b5f97dd8c43e2e6b54c&url=https%3A%2F%2Fwww.gamespot.com%2Farticles%2Fwhere-are-wolves-in-fortnite-best-spawn-locations-and-how-to-tame-them%2F1100-6510484%2F&c=7857437028886640441&mkt=fr-fr