Gdzie pływać w Fortnite Sunburned Shacks lub Beach Bash?


Fortnite Sunburned Shacks lub Beach Bash to idylliczne zabytki schowane na obrzeżach wyspy, co czyni je idealnymi miejscami do kąpieli w wodzie. Jak wiesz, pływanie w trybie Battle Royale nie wymaga żadnego wysiłku, więc po prostu wskocz w błękit oceanu, a będziesz na dobrej drodze.

Fortnite Kamehameha

(Źródło zdjęcia: Epic Games)

Zmiażdż swoich przeciwników dzięki Fortnite Kamehameha.

Aby odhaczyć wpis w sekcji Odzyskiwanie zadań Fortnite o tematyce Dragon Ball, musisz popływać w jednej z wymienionych lokalizacji, a ponieważ są tak daleko od siebie, jest mało prawdopodobne, że się na nie natkniesz przez przypadek podczas podróżowania po Fortnite. Dlatego jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci je znaleźć bez kłopotów, więc podążaj za naszym przykładem, aby zanurzyć się w wodzie w Sunburned Shacks lub Beach Bash w Fortnite.

Lokalizacje Fortnite Sunburned Shacks i Beach Bash

(Źródło zdjęcia: Epic Games)

Lokalizacje Beach Bash i Sunburned Shacks w Fortnite znajdują się po całkowicie przeciwnych stronach mapy, więc przydatne jest, aby pływać tylko w jednym z nich, a nie w obu – możesz wybrać, do którego chcesz się udać na podstawie trasy bitwy autobusem lub po prostu zobacz, dokąd zabierze Cię mecz. Jeśli chcesz uzyskać więcej wskazówek na temat tego, gdzie się zanurzyć, poniżej mamy więcej informacji.

Zanurz się w wodzie w Sunburned Shacks w Fortnite

Fortnite spalone słońcem szałasy

(Źródło zdjęcia: Epic Games)

Fortnite Sunburned Shacks obejmuje obszar wokół kilku małych wysp na wschodnim krańcu zatoki na wschód od Sanktuarium, więc masz duży wybór, gdzie można pływać w tej lokalizacji. Znajdziesz także dozownik rękawic Fortnite Grapple Gloves unoszący się w pobliskich wodach, a na małej okrągłej wyspie znajduje się również Dom Kame, jeśli nadal musisz odwiedzić znajome miejsce treningowe.

Zanurz się w wodzie w Beach Bash w Fortnite

Fortnite Beach Bash

(Źródło zdjęcia: Epic Games)

Fortnite Beach Bash to obszar imprezowy wyposażony w furgonetkę z lodami, lasery i wiele więcej, które znajdziesz poza fioletowymi drzewami na zachodnim wybrzeżu, kierując się na południowy zachód od Reality Falls lub na północny zachód od Greasy Grove.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6300beb69fff4afeb362325535259aa0&url=https%3A%2F%2Fwww.gamesradar.com%2Ffortnite-sunburned-shacks-beach-bash%2F&c=2277417036338804849&mkt=fr-fr