Gdzie niszczyć nawiedzone meble w Fortnite?


Epic Games niedawno rozpoczęło swoją imprezę Fortnitemares, dzięki czemu wyspa Fortnite była przez pewien czas o tematyce Halloween. Jednym z dużych wyzwań, które gracze będą chcieli ukończyć, jest niszczenie nawiedzonych mebli.

Fortnite: Koszmarów Czar wprowadza do gry różne zadania, a w domu Grim Gables pojawia się nowe zagrożenie ze strony wroga. Ta aktualizacja zawiera wiele fajnych funkcji, które będą dostępne tylko przez ograniczony czas. Jedno wielkie zadanie dotyczy niszczenia nawiedzonych mebli w grze.

Nawiedzone meble można znaleźć w kilku różnych miejscach na mapie. Będzie w budynkach, najprawdopodobniej w domach. Trzy świetne miejsca do wyszukania to Śliski Gaj, Senny Dźwięk lub Wykrzywione Wieże, ponieważ wszystkie trzy mają mnóstwo budynków do przeszukania.

Nawiedzone meble będą łatwe do zauważenia, gdy je zobaczysz. Meble unoszą się nad ziemią i wyglądają na nawiedzone, ale w razie wątpliwości zniszcz je. Nie musisz używać konkretnej broni ani kilofa do niszczenia mebli, co oznacza, że ​​możesz nawet spryskać cały budynek strzałami z broni, aby spróbować zniszczyć dodatkowe meble.

Nawiedzone meble mogą występować jako meble każdego rodzaju, jak regał, krzesło, a nawet taboret. Jednym z miejsc, w którym na pewno będzie kilka nawiedzonych mebli, będzie Grim Gables. Ale biorąc pod uwagę, że ta lokalizacja jest obecnie gorącym punktem, pozostałe trzy obszary są bezpieczniejsze do zbadania.Źródło : https://www.dbltap.com/posts/where-to-destroy-haunted-furniture-in-fortnite-01ggdm0pdfam