Gdzie jest ostatni prezent w Fortnite Winterfest?


Gdzie jest ostatni prezent w Fortnite Winterfest i Cosy Lodge? Gracze Fortnite zadają sobie to pytanie, gdy wydarzenie Winterfest prawie dobiegło końca. Każdego dnia gracze mogli wybrać jeden prezent z loży i otrzymać graffiti, emotki, skórki i nie tylko. Mały licznik w lewym górnym rogu ekranu pokazuje graczom, ile prezentów pozostało, ale stało się to trochę zagmatwane, gdy Winterfest dobiega końca.

Widzisz, licznik „otwartego prezentu X” wskazuje, że graczom pozostał jeszcze jeden prezent do odebrania. Ale pozornie nie ma żadnych prezentów do otwarcia w Przytulnej Loży. Dlatego gracze zastanawiają się, gdzie jest ten ostatni prezent i jak mogą zakończyć Fortnite Winterfest wszystkimi zarobionymi gadżetami.

Poniżej znajduje się przewodnik po sytuacji, wyjaśniający, czy jest coś, co możesz zrobić, i czy naprawdę coś zostało pod drzewem.

(Źródło zdjęcia: Epic Games)

Ostatni prezent w Fortnite Winterfest: Czy istnieje?Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=47491B35D7B947ACAEF477819046FFCC&url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamer.com%2Ffortnite-where-is-the-last-present-winterfest%2F&c=2343405864070476542&mkt=fr-fr