Gdzie jest lokalizacja mapy Fortnite Asha Williamsa?


Jedno z najnowszych zadań Fortnitemares 2022 wymaga od graczy znajomości lokalizacji Asha Williamsa w Fortnite.

Jesteśmy w piątym dniu Halloweenowego wydarzenia Fortnite, Fortnite: Koszmarów Czar. Opinie na temat wydarzenia były mieszane z niektórymi graczami wspominającymi to, co miał do zaoferowania poprzedni rok.

Jednak wciąż mamy lepsze nagrody kosmetyczne, które są dostępne za wykonywanie codziennych zadań w Fortnite: Koszmarów Czar. Jest też bezpłatna skórka Chrome Punk, która zostanie wydana w pewnym momencie.

Dzięki dwóm wyzwaniom wydawanym każdego dnia podczas wydarzenia Fortnite: Koszmarów Czar, gracze mogli odblokować pierwszą nagrodę po ukończeniu pięciu dostępnych zadań.

Szybowiec wszystkiego to jedyny element kosmetyczny, który gracze mogą odblokować już teraz dzięki kolejnej dostępnej nagrodzie kosmetycznej, plecakowi Chrome Cage Back Bling, który będzie dostępny we wtorek.

Jedno z nowych zadań, które zostały wydane dzisiaj, wymaga od graczy zakupu strzelby od Asha Williamsa. Oto lokalizacja, w której możesz go znaleźć na mapie rozdziału 3 sezonu 4.

Gdzie jest lokalizacja Asha Williama w Fortnite?

Ash Williams został dodany do Fortnite w aktualizacji 22.20 wraz z trzema innymi NPC o tematyce Halloween. Możesz znaleźć i kupić strzelbę od Asha Williamsa po zachodniej stronie mapy.

Oto dokładna lokalizacja, w której znajdziesz go na mapie;

Lokalizacja Fortnite Ash Williams

Asha Williamsa znajdziesz w drewnianych chatkach. Aby kupić od niego strzelbę, potrzebujesz 250 sztabek złota. Gdy kupisz jeden, ukończysz wyzwanie.Źródło : https://fortniteinsider.com/where-is-ash-williams-fortnite-map-location/