Gdzie jest dzielnica slumsów? Jak znaleźć upiorną zieloną farbę w „Fortnite” przed końcem rozdziału 2?


Shanty Town nie jest jednym z głównych punktów zainteresowania oznaczonych na mapie w Fortnite, co oznacza, że ​​znalezienie go może być dość trudne. Ten przewodnik pokaże Ci dokładnie, gdzie szukać.

Fortnite Rozdział 2 wkrótce dobiegnie końca, co oznacza, że ​​wyspa, na której się to odbywa, przechodzi właśnie ogromny remont. Geografia zostanie całkowicie zmieniona, a wiele punktów orientacyjnych zostanie zmienionych lub nawet usuniętych. W rzeczywistości, z tego co wiemy, może to być zupełnie inny obszar lądowy, zanim zacznie się rozdział 3.

Biorąc pod uwagę, że nadchodzące wydarzenie „Koniec” zasadniczo wyczyści losy i zapoczątkuje zupełnie nową erę Fortnite, nie masz dużo czasu na rozwiązanie wszelkich niedokończonych spraw, które możesz mieć w obecnej wersji gry. W końcu po zakończeniu Rozdziału 2 wszelkie zaległe misje, nagrody za przepustki bitewne lub wyzwania, których jeszcze nie ukończycie, przepadną.

Obejmuje to zadania związane z pobieraniem butelek z farbą, które odblokowują nowe style dla twojego awatara Toona Fish. Jeśli próbujesz zarobić wszystkie te kosmetyki przed wspomnianym terminem, musisz ruszyć dalej, ponieważ jest ich wiele do znalezienia. Newsweek przygotowała już przewodniki, jak zlokalizować butelki z farbami „Przytulanka” oraz „Diamentowe”.

Gdzie jest Shanty Town w „Fortnite”?

Jeśli zbieranie butelek z farbą „Ghoulish Green” nadal znajduje się na twojej liście rzeczy do zrobienia, musisz udać się do Shanty Town, aby je zdobyć.

Problem polega na tym, że ten obszar nie jest wyraźnie oznaczony na mapie, jak Steamy Stacks, Coral Castle lub Lazy Lake.

Jeśli starasz się znaleźć Shanty Town, możesz je znaleźć schowane w południowo-zachodnim rogu mapy, w regionie Sludgy Swamp. Na poniższym zrzucie ekranu został on oznaczony niebieskim punktem.

Obraz przedstawia mapę wyspy w „Fortnite”. Shanty Town jest oznaczone niebieskim punktem w południowo-zachodnim rogu.
Epickie gry

Lokalizacje upiornych zielonych butelek z farbą

Jeśli chodzi o butelki z farbą Ghoulish Green, są trzy takie do znalezienia i wszystkie są bardzo blisko siebie.

Pierwszy unosi się nad rynną w centrum Shanty Town. Możesz tam wylądować, gdy po raz pierwszy wpadasz do meczu, lub zbudować schody, aby do niego dotrzeć.

Lokalizacja butelki z zieloną farbą Fortntie Ghoulish
Pierwsza butelka farby Ghoulish Green wisi nad dainpipe w Shanty Town.
Epickie gry

Kolejny znajduje się pod domem na palach na wschodnich obrzeżach Shanty Town.

Lokalizacja butelki z zieloną farbą Fortnite Ghoulish
Drugą butelkę z farbą znajdziesz pod jednym z domów na palach Shanty Town.
Epickie gry

Niedaleko tego znajdziesz ostatnią butelkę z farbą pod domem na palach na północnych obrzeżach Shanty Town.

Lokalizacja butelki z zieloną farbą Fortnite Ghoulish
Ostatnia butelka farby znajduje się pod najbardziej wysuniętym na północ domem w Shanty Town.
Epickie gry

Gdy zdobędziesz wszystkie trzy butelki z farbą Ghoulish Green, będziesz mógł odblokować kosmetyk „Ghoul Trooper” dla swojego awatara Toona Fish. Będzie to kosztować 10 tęczowego atramentu.

Fortnite Ghoul Trooper Syle
Nagrodą za znalezienie wszystkich butelek z farbą jest możliwość kupienia stylu „Ghoul Trooper” dla twojego awatara Toona Fish. Będzie to kosztować 10 tęczowego atramentu.
Epickie grySource : https://www.newsweek.com/fortnite-shanty-town-ghoulish-green-paint-bottle-location-guide-chapter-2-1655750