Znajdź Darth Vadera w Fortnite – Poradnik | Wydarzenie Star Wars

Darth Vader powraca do Fortnite

Darth Vader, wrogi NPC, powrócił do Fortnite w ramach wydarzenia Star Wars Find the Force. Jego zadaniem jest wykonać Rozkaz 66. W tym artykule podpowiemy Ci, gdzie znaleźć Dartha Vadera i jak go pokonać.

Gdzie mogę znaleźć Dartha Vadera w Fortnite? Lokalizacja i mapa

Od 12 maja 2023 roku Darth Vader znajduje się tylko w trybach gry Battle Royale i Zero Build. Znajdziesz go w tej lokalizacji na mapie:

Podobnie jak w poprzednich występach, Darth Vader jest dość twardym NPC i nie jest sam; towarzyszy mu kilku Szturmowców, którzy będą nam utrudniać życie. Zalecamy atakować z bezpiecznej odległości, w miarę możliwości eliminując najpierw Szturmowców, aby uniknąć zaskoczenia. Kiedy już wyeliminujemy jego eskortę, skoncentrujemy się na Vaderze. Pamiętaj, że ma dużo tarczy i zdrowia.

Darth Vader może użyć Mocy, by rzucać w nas przedmiotami ze sceny lub zwabić nas w swoją stronę. Jeśli nas zwabi, lepiej działajmy szybko, jeśli nie chcemy, żeby nas zabił swoim mieczem świetlnym… którym też może rzucać jak bumerangiem. Kiedy już zabijemy Dartha Vadera, możemy zdobyć jego miecz świetlny i dodać go do naszego arsenału.

Wydarzenie „Znajdź moc”

Darth Vader powraca do Fortnite w ramach wydarzenia „Znajdź moc”. Jedno z zadań trzeciego zestawu tego ograniczonego czasowo wydarzenia, zatytułowanego Upadek republiki, prosi nas o pomoc w pokonaniu Dartha Vadera.

Nasz przewodnik po Fortnite przybliża Ci wiele innych aspektów gry, takich jak szybkie zdobywanie kolejnych poziomów — nie przegap tego!

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=645ebded58554cdc9000662acfe5a5de&url=https%3A%2F%2Fen.as.com%2Fmeristation%2Fguides%2Fwhere-is-darth-vader-in-fortnite-chapter-4-season-2-n%2F&c=6127719111280704736&mkt=fr-fr.